bugün

yarın bir gün sayın cumhurbaşkanımız çıkıp "aldatıldık, kandırıldık, ne istedilerse verdik" dediğinde buradaki akp'lilere gösterilecek uyarıdır.

sayın cumhurbaşkanım,
sizi fetö konusunda insanlar yıllarca uyardılar.

ordumuza kumpas kurulurken, bakanlıklar, müsteşarlıklar, hukuk sistemimiz, eğitim sistemimiz ele geçirilirken herkes sizi uyardı.
ama siz fetöcülere "allah dostu" gözüyle bakıp, fetö karşıtı olanları "din düşmanı" olarak görmeyi seçtiniz.

sonuç ortada...bu pislikleri hala temizleyemediniz, hala en yakınlarınızda geziyorlar...

şimdi son birkaç senedir aynı uyarıları şirkçi menzilciler/gavsçılar için de yapıyoruz.
bunlar kesinlikle müslüman değiller.
bunların ibadetleri, dinleri farklı, bunlar şirk bataklığına düşmüşler...

"meleklere amelelik yaptırıp saman taşıtan ve buna inananların" müslüman olmaları mümkün mü?
"karısını süsleyip püsleyip şeyhine sunup halifelik alanların" müslüman olmaları mümkün mü?
"bastonuyla şifa dağıttığı zannedilen" birinin etrafında toplananların müslüman olmaları mümkün mü?

bu yapılanmalar ve şirk batağındaki sözde cemaatler topluma, insanlığa zarar verdikleri gibi, islamiyete de zarar vermekte, islamiyetin itibarını zedelemektedirler...

toplumun ve islamiyetin tüm değer yargılarını ayakları altına alıp "müslüman kisvesi altında" insanları kandıran ve insanlardan yardım/bağış toplayan bu oluşum sayenizde devletin her kademesinde yapılanıyor.

ve bugün yapılan;
menzil tarikatına bağlı olan beşir derneği'nin izin almadan yardım toplayabilmesinin kanunen önü açıldı.
sayenizde...
(bkz: menzilci beşir vakfına para toplama serbestliği)

--spoiler--
24 Haziran seçimlerinde Cumhur ittifakı'na destek veren Menzil tarikatına bağlı Beşir Derneği, izin almadan yardım toplayabilecek.
2860 sayılı Yardım Toplama Kanunu’nun 6’ncı maddesi uyarınca belirli nitelikleri taşıyan tüzel kişilerin izin almaksızın yardım toplayan kuruluşlardan sayılması kararlaştırıldı.
--spoiler--

http://t24.com.tr/haber/m...rdim-toplama-hakki,671315

zamanında fetö hakkında yazdığımız gibi, bunu da tarihe not düşmek adına buraya yazıyorum.
sonra vay ben bilmedim, vay ben duymadım, vay bizi kandırdılar demeyin.

ben sıradan bir türk vatandaşı olarak vazifemi yapıyorum, yapmaya da devam edeceğim.
arz ederim...
------------------------
edit: şunu da ekleyelim buraya, sayın cumhurbaşkanımız ve diyanet işleri başkanımız görür belki.
(bkz: menzil in şirk ve sapıklıkları sıralı tam liste/#39888951)
Onun da çok umrundaydı.

Oy var mı oy? Sen ondan haber ver. Eğer 2-3 milyon tane çıkartabilirsen, Şintoist tarikatları bile devletin üst noktalarına yerleştirebilirsin.
Yani, din min hikaye.
Tayyip erdoğan fetö olayından ders almış olmalı ki önce “dinin güncellenmesi” meselesini ortaya attı ve bu konu akademi düzeyinde ciddi ciddi tartışılmaya başlandı ve küçük cemaatlere el atarak büyük tarikatlara mesajı verdi.
sucukçu muhasebecisi'nden önce diyanet'in dikkate alması gereken uyarıdır.

sorun şu ki diyanet sadece emir kulu. kıyamet kadar paranın içinde yüzüp, yukarısı ne diyorsa onu yapıyorlar aynen diğer devlet kurumları gibi...

yukarıdan işaret gelmedikçe, allah rızasını önceleyip, şunca küfür ve şirke iki çift laf etmez, bunlara kanıp, bunların canlı putlarına tapmaya başlayan samimi müslümanları (ki kandıktan sonra münafık oluyorlar) uyarmaya çalışmazlar.
Kandırılma yalanına inanan mallar olduğu sürece bu hikaye bitmez.
Yedekte durması pek bir anlam ifade etmiyor ki?

Kandırıldık diyor.
güncel Önemli Başlıklar