bugün

(bkz: sikmeseler bari)
sadece silik olsa iyi,hapishaneler daha naif eleştiriler yüzünden bedavaya mahkum olan insanlarla dolu.

umarım eleştiri dozunu biraz hafifletir.
siber suçlara şikayet edilmeli hapislerde süründürülmelidir. evet..
(bkz: hasan tahsin)
valla ben tayyip erdoğan olsam uludağ sözlük'e bakardım ve bu başlığı görürdüm.
sonra başlığı açan kişiyi araştırırdım, onun cahil bir oto yıkamacı troll olduğunu öğrenince de utanır zall'ı arardım.
"uludağ sözlük'te beni savunmak cahil ve küfürbaz bir oto yıkamacıya mı kaldı" diye serzenişte bulunurdum...

neticede adam koskoca cumhurbaşkanı.
daha kaliteli insanlar tarafından savunulmalı bence.

sabahtan akşama kadar atatürk aleyhinde entrylerde başlıklarda fink atan, cumhuriyet düşmanlığı yapan adam kalkmış cumhurbaşkanını savunuyor.

ama onu savunanların kalitesi malum. fazla söze gerek yok, görüyorsunuz...

not: cumhurbaşkanına küfür eden yazar gammazlandı ve siber gov tr'ye bildirimi yapıldı.
aynı zamanda savcıları göreve davet etmeye çalışan sözlük yazarının açtığı başlık. keşke gerçek niyeti cumhurbaşkanına hakaret olsa.
Çişi içilmedir, eline beşlik yapıştırmalıdır, kendisine çay söylenmelidir.
Cumhurbaşkanımıza laf etmeyiniz. Az saygılı olun yahu...
Rte’yi hiç sevmesem de muhalif söylemin küfürle olmaması gerektiğini düşündürtür.

Ayıp. Yanlış bir davranış...
Sayın Erdoğan'a yapılmış hakaretin kendisi mi sorunlu, bunu şikayet edeyim derken alenileştirmek mi karar veremediğimdir. Kandırıldığını, dış mihrakların oyununa geldiğini belirtip Kemal Kılıçdaroğlu na saydırsa parçayı kurtarır mı bilemiyorum. Ama söylemem gerek, yaptığı ayıptır.

Ama olay büyüyüp bu kadar farklı otoriteler gündemine gelmesinden sadece kendisi mi yanar, başka nereye sıçrar kestirmek zor hakikaten. Keşke özel mesajla uyarılarak ilerlense idi.
ana muhalefet partisi başkanına küfür eden alçaklar kadar şerefsizlik yapmıştır.
Sade sozluk yazarlari etmez ki yazar olmayan oldukca buyuk bir kitle var. Halt edemedigi.
Şu halinize bakın yazık lan hepinize.
sevmek zorunda değil ama saygı duymak gerek.
sevmek zorunda değil, saygı duymak zorunda hiç değil. belki tahammül etmek zorunda o kadar. sevgi de, saygı da zorla elde edilecek şeyler değildir. sen sevilmeye ya da saygı duyulmaya layık biri değilsen bu senin problemindir.
Muhtemelen 15 yaşındadır.
ona oy vermediğim için bana terörist diyen birine diğer yanağımı uzatamayacağım kimse kusura bakmasın.

sevmek ve saygı duymak zorunda değilim,o bana hakaret etmediği sürece ben de ona etmem.
şu karışıklıkta sadece uçurulmayı hak ediyorsun kardeş. sözlüğe düşmansan burada bulunmanın da bir anlamı yok değil mi?
Sevmek zorun,saygı,52%,milirade,cb.
Tez vakitte kellesi hapse.