bugün 1794 başlık

recep tayyip erdoğan ın skandal ses kaydı

1. 76 -48
    cumhuriyet kurulduğundan bu yana hiçbir atatürk cumhuriyeti başbakanının yapmaya tenezzül etmek bir yana aklında dahi geçirmediği bir gericilik örneğini icra eden recep tayyip Erdoğan a ait olup, laik demokratik çağdaş atatürk cumhuriyetinin kimin elinde rehin kalmış olduğunu ortaya koyup, laiklik ve de cumhuriyet ile yönetilen bir ülkeye yakışmayacak türde olan kişinin nice cumhuriyet karşıtı tasarrufundan sadece birisine karşılık gelen, akıl almaz ve kati suret ile tasvip edilemez art niyetlerinin ilanı niteliğindeki skandal ses kaydıdır.

http://www.siyasivideolar...an-okurken-ses-kaydi.html
  2. 19 10
    skandal olan ses kaydı göremedim ben. insanların zihinlerini karıştırma tekniğini en iyi yapan insanların, ses kaydı diye saçma sapan bir entry girip, benim canım türkiye' min canım insanlarına fitne fesat sokan şeytani şakirtleri ne yaptıklarına davet ediyorum. ne yapıyorsunuz siz. cumhuriyeti ve bu laik sistemi yıkmak uğruna bütün ne yaptıklarınız sevap sayılıyorsa yanılıyorsunuz. insanlara böyle davranmayınız. günahtır. ve şeytani düşünceler içindesiniz dikkat ediniz. size şeytanca fikirlerle yaklaşana sizde aynı şeyi yapmayınız. bu entry de bu kadar coşmuşken, skandal olan ses kaydı ilgisi ve sonrası dinlettirilen şey, her insanın yaptığı yahut yapmadığı birşeydir. ayıptır. günahtır. diyesim geldi. dini bütün bir insan olarak.
  3. 47 -9
    skandaldan ziyade sikendal olan ses kaydı. dinlemedim bile adamın her sözü skandal zaten.

edit: (bkz: beni küfür ettireceksiniz)
    eksilerden sonra gelen edit: (bkz: gemi var gemicik var)
    denizlerden gelen edit: (bkz: senin çocuk da işsiz kalsın)
    en favori edit: (bkz: ananı da al git)
    isme ihtiyacı olmayan edit: (bkz: sayın öcalan)
    yoğun ilgi üzerine gelen edit: (bkz: Ne konuşacağım ben o kadınla yahu) *
    bi bitmediniz amk diyen edit: (bkz: bana verilen maaş çok düşük yetmiyor)*
  4. 18 4
    durumun skandallıkla yakından uzaktan alakası yoktur. lakin bu mevzuyu ülke yönetimine alet edersen skandal olur. ki ediyor allah var. * yani adam skandal ama bu ses kaydı skandal değil. kendi inancı kardeşim. (bkz: laik)
  5. 19 13
    adam ne güzel bir şey yapmış.ben adamın siyasi yönünü sevmem ama adam dinini yaşıyor kime ne her 2 tarafta (taraf diye ayırmak istemem ama durum bu ne yazık ki) iyice suyunu çıkardı bu işin.skandal falan ayıp demokrasi cumhuriyet bunlar için vardır.başbakan kim olursa olsun mesaisi bittikten sonra ister gider rakısını yudumlar iste ibadet eder inancı gereği bu kadar basittir.

başbakanın belirttiğim gibi siyasi tarafını bende sevmem görüşlerini paylaşmam eleştiririmde ama ne kadar güzel annesinin ardından kuran okumuş dua etmiş helal olsun.
  6. 35 24
    siz vurdukça bu adam güçleniyor beyler. akıllı olun, gerçek bir laik gibi davranın artık. laiklik herkesin inancına saygı göstermek demektir. adam ister ıstavroz çıkartır ister kuran okur. sana ne!

kime ne!
  7. 17 14
    (bkz: biri bizle taşşak geçiyor)

kıblen ne tarafta onu çözemedim henüz ama, sen skandal görmemişsin muhterem.
  8. 14 9
    dini vecibelerini yerine getiren insanların gericilikle ve bir takım yaftalamalara maruz kalması ,işte asıl skandal bu !dediğim başlık.
    saygılı olmak demek hangi görüşe sahip olunursa olunsun insanın ilk yapması gereken davranıştır.inanç özgürlüğü var sen nasıl kendi inanışına saygı bekliyorsan aynı saygıyı karşı tarafa da göstermek zorundasın!
    kimse kalkıp bana düşünce özgürlüğü felan demesin peki inanç özgürlüğü ne olacak?
  9. 41 27
    Başbakan'ın kur'an-ı kerim okurken kayda alınan sesidir.

o değil vallahi mükemmel okumuş, dillerine sağlık. inançlı bir zatın annesine kur'an-ı kerim okuması kadar normal bir şey yoktur. zaten yeni değil eski bir olaydır.
  10. 15 3
    o değilde gafil avlandık, abdestsiz kur'an dinledik. ulan devamında mı birşey var diye sonuna kadar da dinledim. sadakallahul azim.. bu yazarın şu ana kadarki en başarılı icraatidir bu başlık.
  11. 9 8
    alakasız videodur. başlıkta demogojiden başka bisey yapılmamış. ironi mi yoksa.
  12. 9 -2
    bu kayda skandal diyen dincidir. aklı sıra olayı kemalistlere yükleyecek ve kemalistleri din düşmanı ilan edecek. işte bu dincilerde bu kadar müslüman.
  13. 1 1
    Bu memleketi kimin esir aldığının değil gerçekte sahibinin kim olduğunu çakalların gözüne kulağına sokan ses kaydıdır. ama hayır efendim koskoca başbakan kuran okuyor ne haddine canım, olur mu öyle şey gibi boş laflar etmeye gerek yok, şeriat geliyor abooovv gibi yaygaralar koparmaya gerek yok.
  14. 9 8
    burada kimileri ensest muhabbetler ederken skandal olmuyor da bu video mu skandal oluyor. Annesine yapabileceği en güzel en hoş hediyeyi vermiştir darısı diğer vefalı çocukların başına.
  15. 12 7
    bir insanı kötülemeye çalışırken istemeden yüceltmedir.

çok şükür müslümanız. Kuran okunması bizim için gurur kaynağıdır. hele onu başbakan okursa o okuyan bizim için daha da büyür ki onu kötülemeye çalışanlar da küçülerek kurmaya çalıştıkları oyunun altında kalırlar.
  16. 9 8
    tayyip erdoğana hayranlığımı arttıran ses kaydıdır. sevmeyeceğim varsa da seviyorum. şahsını seviyorum nasıl inanmayan başbakan içkisini yudumlayabiliyorsa inançlı bir başbakan da kuran okuyabilir. kuran müslümanın hayatıdır, hayat kitabıdır. okunması farzdır. çok da güzel okumuş allah kabul etsindir.
  17. 7 6
    eğer hayatımızda hiç skandal görmemiş olsaydık hemen inanırdık buna. ama bakıyorumda skandaldan ziyade örnek videodur. zira insanın inandığı kitabın dilinden anlaması ne güzeldir.
  18. 9 5
    kendisinin turkiye'nin basina gelmis en buyuk felaket olduguna inaniyorum da, kimse kusura bakmasin ama, olmus annesinin mezarinda kuran okuyor adam.
    gayet de guzel okuyor, allah herkese bu kadar dirayetli olup boyle dualar okumayi nasip etse keske...
  19. 11 -2
    ses kaydının içeriği şudur:

bluevelve: ahhh tayyip daha sert daha serrrtt

(kayıt bitiyo burda)
  20. 8 6
    neden skandal olduğunu anlayamadığım ses kaydı. adam müslüman arkadaşım. bunun için de bir ibadet olarak kuran okuyor. bunda garip olan şey nedir anlamadım. laiklik diyorsanız laiklik ile başbakanın, cumhurbaşkanın ya da başka bir kişinin diniyle ya da dinsizliğiyle laik olunmaz. laiklik devlet içindir bireyler için değil.

kendisini sevmem ancak böyle saçma sapan bahaneler ile insanlara laf eden insanları da sevmem.

yok ses kaydında başka şeyler de var da ben kaçırdıysam lütfen özel mesaj ile uyarınız.

not: ateistim, rte'yi sevmem, akpartili değilim.
  21. 7 5
    laiklerin ne kadar laik olduğunu bize gösteren videodur.

ulanın anasının amı derler adama? hani laiklik dinsizlik değildi? hani lailklik herkesin dinini rahatça yaşayabilmesi için vardı? ne oldu? adam kur-an okudu diye anti-laik mi oldu? adamın, laikliği, sizin gibilerden daha iyi anladığı ortada ki açık yüreklilikle inandığı şeyi okuyor.

amın yavşakları, laikliği siz böyle dinsizlik yaptınız, ibneler.
  22. 8 5
    sanırım bluevelve'nin içinde inceden bir tayyip hayranlığı var... şayet ben erdoğan'ı seven bir insan olarak internette bir kuran okuyan tayyip erdoğan sesi aratmışlığım yoktur. olsa olsa tayyip erdoğan hayranlığıdır ve bluevelve acaip ironi seven bir adamdır bu tanıma göre. böyle değilse bluevelve muhtemelen küçükken ateşli bir hastalık geçirmiştir.
  23. 5 2
    (bkz: allah kabul etsin)
  24. 6 0
    skandal olmayan ses kaydıdır. adam kuran okuyor nesi skandalmış bunun adam kuran' ı açıp meclis kürsüsündne mi okumuş, eğer öyleyse skandal olur ama sanırı möyle bir şey de yok. ister kuran okur ister tevrat okur kime ne bana ne...

not. akp'den iğrenirim, tayyip erdoğan'a eğer bir hakkım geçmişse de haram olsun ve çoluğundan çocuğundan çıksın, kendisini o denli sevmem yani.
  25. 5 2
    hayır diyecek onca şey izlenecek onca video ve dinlenecek onca ses kaydı varken "en insani ve normal" olanını skandal olarak değerlendiren insanların olduğunu göstermektedir. * *