bugün

internet üzerinden izleyecekmişiz. şahan aradı konuştum .dediki:
" lan zaten 6. internetten verecektik ilk ikisinin parası bize yetiyor diğerleri eğlence işte " *2009 yılında entry girmişim ve internetten yayınlancak demişim,bu arada çok mütevaziyim
2013'ün şubat ayında çıkacak film.
recep ile torunlarının maceralarını anlatması beklenen film. 2018 gibi çıkar heralde.
muhtemelen çekilecek, böyle filme gidilmez ki diyerek kendisiyle dalga geçenler tarafından da izlenilecek ve o kişileri de kahkahaya boğacak film.
recep ivedik 1 tarzında çekilmesi gereken film.
2018 şubat ayında bizlerle olacak efsane. evet.
taş ve sopalarla çekilecekmiş diye duydum..
Heyecanla beklenen film. Keşke dizi olsa. Evet.
eminim, geğire geğire güleceğimiz bir başyapıt olacağına şüphe olmayan bir film olacaktır.
sıçmalı sokmalı filmler serisidir.
ısparta antalya yolunda giderken KARAMGAR KAMYONCULAR DERNEĞiNi gördüğüm an kendileri adına fikrimin değiştiği başyapıt,kült eser.
severek izlediğim filmin 6. serisi. yine çok güleceğimizden eminim.
Filme cumali ceber ide dahil etsinler gidip sinemada taşlarız amk.
https://www.youtube.com/watch?v=77KFuIBu5q4
Hedef recep ivedik 2023..
bizde halkça böyle bir kapasite varken seri 16'ya kadar gider, emin olun.
gidicem. çünkü kim gidiyor bu filmlere bakıcam. en azından salonun önünde duracağım.
son çıkan mad max isimli çöplüğü, güldür güldür ve bkm mutfak saçmalıklarını bayıla bayıla izleyenler tarafından eleştirilecek filmdir. amacı güldürmek ve çok iyi başarıyor bence..
çomarların film içinde geçen esprileri anlayamadığı için eleştirdiği serinin gelecek filmi. evet.
osuruk, sıçma, böhöhöhyt sesleri, hakaret, küfür vs. kullanılarak insanları güldürmeyi amaçlayan ve diğer ilk beşinden farkı olacağını düşünmediğim saçma film serisinin altıncısı. millet yine enayi gibi dökülecek paraları.
Ben hepsine sinemada gittim yine olsun yine giderim hiç duyar kasamam gülüyorum var mı diyeceğiniz.
Çıksa da alem komedi filmi görse. Evet.
15e kadar gidecek gibi:(
La bu millet sana etti recep yeter da.
Şahan instagramdan duyurmuş türkiyede osurmak kesmedi şimdi de afrikada osuracakmış ben serinin son filmi olduğunu düşünüyorum çünkü afrikaya gidiyor lan demek ki doğal ortamında kalacak artık böylece seri sona erecek.