bugün

hoş sohbeti ve the walking dead takipçiliği sayesinde tanıştığım bir üst devrem olan 7. nesil yazar. ayrıca genç kızların yeni sevgilisi olmaya aday bir yazardır.*
an itibarıyla hoşbulmuşumdur. genç kızların yeni sevgilisi olayına gelince; egolarımı tavana uçuran kaan kardeşime çok teşekkür ediyorum *
(bkz: #13541263) akşam akşam güldüren yazar.
(bkz: ben o ağlayan solocuyum)

bir adet yazar. iyi yazar ama.
Bizimle aynı dünyayı paylaşıyor olamaz. Kocaman kocaman güldürmüştür. Hoşgeldin diyelim.
çarpıklığıyla güldürmüş bir yazar arkadaş.
(#13806514) tam olarak burada.

başlık müslümanlar ile alakalı. evet müslümanlara göre dünya hala öküzün boynuzunda
sonra ikinci entry ne diyor? ne çok şakirt varmış diyor.
ya başlığı ya entryi değiştirmesi şarttır.

edit: iki tavsiyemi de dinlememiş, başlıktan kaçmak zolunu daha mantıklı bulmuştur kendileri.
edit: ağzı da pek topluymuş. suratıma dese ya özelden söylemeye cesaret ettiklerini.
tuşlara basabilen espri anlayışı mümkün ve ince yazar.
sabah sabah güldürmüştür.
(#14127783)
(#15335390)
adam olayı çözmüştür, dağılın.
kendisini çok severim, amuda kalksın efendim sözlükte.
Aynı liseye gidip, lise yıllarını birlikte geçirdiğimiz canım kardeşim.

Hatırlıyor musun lan bir keresinde koridorda sen, ben, memo oturuyorduk, sonra ben memonun sırtına atlamıştım ve pantolonum yırtılmıştı ne çok utanmıştım lan o anda, yer yarılsa da içine girseydim be abi. Nasıldı kendimi kaloriferin arkasına atmıştım. Sonra allahtan memo polarını vermişti de yırtılan yerlerimi gizlemeyi başarabilmiştim, ders bitti yine üçümüz size gitmiştik makarna falan yapmıştık, ne güzel günlerdi lan harbi. Bak duygulandım şimdi.

iyi ki varsın kardeşim.