bugün

damla modeli yüzüme oturmayan gözlük markası.

amuğagoyyum hepsi oluyo, bi o olmuyo, çıldıracam ya.
--spoiler--
sevgi seli ray ban ray ban ray ban
analar kuzusu ray ban ray ban
alem sana heyran ray ban ray ban

guzeller guzeli ray ban ray ban
endamin ezeli ray ban ray ban
alem sana heyran ray ban ray ban

--spoiler--
görsel ' ım ile katıldığım kervanın ismi.
evet, şu an kasım kasım kasılıyorum, para işte..
cenaze gözlüğü.
güneş gözlüklerinin mercedesidir.
sadece tarzı güzeldir ve aşırı pahalıdır, hepsi bu.
sırf tarzını sevdiğim için 15 tl'ye taklidini almıştım.
güneş gözlüğünde markadır. ancak taklitleriylede idare edilebilir.
erkeklerde kalkık saçla kullananlar çoktur. kafamız ufak diye biz saç kaldırmıyoruz. ayrıca numaralı gözlük var, neyse sittir et.
polarize olanlari en az 50 euro daha pahali olan gözlük markasi.
gözlüğüm ray ban parçala beni hayvan.
Reyben okunandır. Kırmizi olanlari çok guzeldir.
wayfarer folding modeline sahip olduğum gözlük markası. oakley den sonra en iyi gözlük markasıdır.
persol'ün eline su dökemeyecek olan marka. tabi bizim türkiye'deki şekilci, hazır yiyici, moda sürtmeleri bilmez...
Çevik Kuvvet polisinin resmi sponsorudur.
gunes gozlukleri şık olmayan marka, en azindan kadin için olanlari.

normal gozlukleri şirin ama.
pmyo'da bedava dağıtılıyor galiba. bugün okulu bitirip gelen bütün polis arkadaşlarımda vardı. galiba çıkartmalarıda yasak yağmurlu havada sinek gibi dolaşıyorlardı.
çinli kardeşlerimizden 1:1 replikalarını 30-40 tlye alabileceğiniz gözlük üreticisi.
gözlükleri beş altı yıl kadar kullanılabilecek gözlük markasıdır. ancak yeni modelleri nedense eski gibidir.
kaliteli gözlükleri olan markadır. göz bu olm şakaya gelmez paraya kıyıp sağlıklı güneş gözlükleri kullanacaksın. özellikle açık gözlüysen.
Yani aman aman bir pahalılığı olmayan paranın yarısının isme gittiğini gönül rahatlığıyla söyleyeceğim marka.
Marka takıntısı olan insanların ağızlarına laçka olmuş gereksiz bir tüketim işte.
Gözlerin hassassa al değilse 10 liralık alma ama kotondan filan al.
p modelini 3 yıldır kullandığım gözlük markası ve piyasanın en çok sahte üretileni. öyle ki kullandığınız gözlüğün gerçek ray ban p olduğunu söyleseniz de kuşkuyla yaklaşıyor olmuş insanlar.
Polarize olanları diğerlerinin iki katı paraya satılandır Ama kullanınca da bayağı rahat ettiriyor sahibini.
kaliteli bir gözlük markasıydı eskiden 1999 yılına kadar italyanlar almadan önce. eski kalitesi yok artık.
interneten bir adet ray ban gözlük aldım hani normal fiyatlarda fakat sonra araştırmalarım sonucu satıcının sahte mal sattığını söyleyen bir kaç insan gördüm bir forumda şimdi bu gözlüklerden anlayan bir arkadaş bana yardım ederse sevinirim.
maliyeti 30 kuruşluk gözlükleri millete 500 tl ye kakalayan marka.

buldunmu sikeceksin sözüne örnek marka.