bugün

istanbul'da bu yıl 365 gram sade pide 4 lira, 365 gram susamlı yumurtalı pide 5 liradan satılacak. Arkadaş ne olacak bu ekonominin hali? güzel haber duyalım biraz.
Pidenin fiyatı da belli olduysa sıra da; ...... orucu bozar mı?
nihat hatipoğlu'nun ağlıyordu kuşlar böcekler diyerek paraları cukkalayacağı malum aya gelmiş bulunmaktayız. bu ayın vazgeçilmezi olan pide ise standart 2 ekmek fiyatıdır genelde. o yüzden tahminlerime göre 3 liradan aşağı olmayacaktır.
Pidenin ötv kapsamına alınması gerektiğini gösterir fiyatlama.
Atv'de akşam evde ramazan pidesi yapma haberi izleriz.

Pide bulamıyorlarsa da ekmek yesinler.
derhal istanbul fırıncılar odası başkanı ekrem beyin istifa etmesini gerektiren fiyatlardır.

(bkz: mutlu musun imamoğlu)

300 gram ekmek 2 lira 365 gram pide 4 lira. matematik ağlıyor yemin ederim. hamuru uzunlamasına yapmak yerine yuvarlak yapıp üstüne 5 tane susam serpince fiyat 2 ye katlanıyor demek ki. yumurtalı pide de 5 lira olur demek ki bu sene.
4 lira ışıklı başkanımızın itibarını düşürür 40 lira olsun.
Ateyiztler gibi normal ekmek mi yicez şimdi.
cem uzan a hapis şoku.
bu hamura para verilmez salak olmayın. bide kilo sorunu yapıyor.
ibb nin 1.5 tl ye satacağı pidedir, her keseye göre pide anlayışından vazgeçilmeli ve tüm ülke de 1.5 tl olmalıdır, Ramazan acın halinden anlamak ve yardıma muhtaçlara koşmak ayı ise bunu hep beraber yapmalıyız.
Pideyi hep 5 liralık aldığımdan sıkıntı olmuyordu. Sanırım bu sene aç kalıcam.
Pide 5 lira mı? Akıl sağlığı yerinde mi bunların?
Bu pide fiyatlarını canan Karatay hocamın "yemiyceksiniz!" Lafını dinleyerek boykot ediyorum.
ilk hafta satın alan olmazsa fiyat düşer. Ama millet alacak o yüzden bu kadar rahatlar...
onuda evde kendim yaparım. artık çoğu şeyi kendim yapıyorum. ne para verecem.
güncel Önemli Başlıklar