bugün

srebrenica katliamı nın yıldönümünde lanetle anılan iblis.
(bkz: katil)
sözde nato barış gücü tarafından hassasiyetle korunan kasap. Fakat o da biliyor ki çıkarlar tersine döndüğü zaman o çok güvendiği ağababaları yanlarında olmayacak! işte o zaman seni kim kurtaracak ?

kör kurşunlara gelesin...
ne yazıktır ki hala korunmakta..

http://www.bbc.co.uk/turk...08/06/080627_bosnia.shtml
leş yiyici bir katil. 10 binlerce kardeş bosnalının kanı ellerinde bir pisliktir, .ok çukur, geberdiginde tüm boşnaklar üzerine sıcsın diye bosna kanalizasyonuna gömmek gerekecek bir pislik.
an itibari ile sırbistan'da yakalanmış ve tutuklanmış olan hayvan.
en sonunda... sevinmek istiyorum ama sevinemiyorum, çünkü mahkemenin danışıklı dövüş olacağına, karadzic elini kolunu sallaya sallaya geziyor söylentileri üzerine olayı kapatmak için düzenlendiğine ve karadzic hapisten kaçtı yada hapiste intihar etti diyerek bir yerlere saklanacağından da eminim.. tabiki bunu zaman gösterecek.. ama zamanlama açısından bakıldığında suçlanan hükümetlerin suçları üzerinden atmak için bir film çevireceği gün gibi ortada.. umarız ki tahminlerimiz de yanılmış olalım..

http://www.hurriyet.com.t...4.asp?gid=229&sz=8989
bu akşam sırbistan da yakalanan savaş suçlusu.
(bkz: boşnakları katletse de insan insandır)

edit: ironiydi lan bu. ayıp size. vallahi ayıp. üzüldüm. *

edit2: yeter ulan! gören de karadzic fanıyım, pkk sempatizanıyım, hitler havarisiyim, stalinperestim sanacak. diğer entry'lerimi eksileyin, bunu eksilemeyin a.k. ya siz malsınız, ya da ben. ya da hepimiz malız, pazarlayacak adam arıyoruz. anlamadım gitti.

edit3: kendimi temizLemem farz oLdu. siLmiyorum uLan entry'yi.

14. pkk li da olsa insan insandir/#3700780
15. olunuzu dirinizi her gun birinizi bir gun hepinizi/#3700723
16. josef stalin/#3700717
17. radovan karadzic/#3700716
18. adolf hitler/#3700714

entry'lerin giriş zamanlarına bakar mısınız rica etsem? bakın normaLde bu kadar kibar değiLimdir. şartlar buna itti ben ne yapayım.
o.çocukları filminin baş karakteri.
yaptıklarına öteki dünyada ceza verilebileceğine inandığım şahıs. verilecek hiç bir cezanın yaptıklarının karşılığı olamıyacağı belli olan insan. insan diyorum çünkü dünyada hiç bir canlı bu kadar aşağılık işler yapamaz.
miloseviç' e nasıl ki hiç bir şey yapılmadıysa aynı şekilde kendisine de hiç bir şey yapılmayacak olan insan kasabı.
önce vücudunda kırılmadık tek kemik kalmayana dek dövülüp, ardından testislerinden tavana asılarak bir süre o şekilde bekletildikten sonra, aşağı indirilip vücuduna baştan aşağı bal sürülerek, afrika karıncaları ile dolu bir kafese elleri ayakları bağlı bir şekilde tıkılarak ölümü seyredilesi, ağlayan gözlerle medet diledikçe dışarı çıkarılıp bir ayak parmağı kesilesi bir ...

(bkz: tanım ya da küfür bulamamak)

ya da sıkıştır bir fanusa yedir içir kendi bokunda boğulsun.
ismi ntvmsnbc.com'da "radovan karaçiç" diye yazılan azman. ayrıca, geçtiğimiz cuma* sabahı yakalanmıştır.

http://www.ntvmsnbc.com/news/453868.asp
yaptığı vahşetin hesabını verecek olan kişi. darısı ratko mladiç'in başına . inşallah o da en kısa zamanda yakalanır.
katliam zamanında müslüman bir babaya "4 çocuğundan sadece birini öldüreceğim hangisi karar ver, yoksa hepsini öldüreceğim" diye görülmemiş bir orspuçocukluguyla tehditler savuran sırpların önde gidenidir. yakalanmıştır.
önce nereni keselim diye sorulmasını talep ediyorum.
gerçekten bilinçli olarak teslim edildiğine inandığım kişi. çünkü yıllardır kaçmıyor adeta geziyormuş.bir çok kere karadzic'i gören var. yinede içimiz bir nebze olsun rahatladı. ama hala tam olarak adaletin ellerinde olduğuna emin değilim. adalet in yeri orası değil boşnak kardeşlerimizin eli olmalıydı.
kendisine sorsan, ne yaptiysa milleti ve devleti icin yapmistir, tek sucu sırplıgı ve sirbistan'i, çar lazar'i sevmektir, yuzyillarca suren bir haksizligi gidermek, buyuk sirbistan mefkuresini hayata gecirmek yapmistir yaptiklarini. kuvay-i cetnik birlikleri sirbistan'i yabancilardan, muslumanlardan temizlemis iste ne var yani bu kadar abartacak. ayrica yakalanmasi bir ab abd soros komplosudur, zaten milosevic'i de soros devirmemis miydi? her sey ortada iste...
kayıp olduğu yıllarda sahte kimlikle bir klinikte doktorluk yaparak geçimini sağlamış sırp savaş suçlusu.
Sırbistanın AB'ye girmek için feda ettiği katil.
sıçtığım sakalları kesilerek en güzel kıyafetleri giydirilerek, Saraybosna'nın merkezinde salıverilmesini istediğim mahluk. bırakın onu!!! serbest bırakın!!! ama onu Bosna'da serbest bırakın!!! o gün bosna'da resmi tatil ilan edin!!! Bosna'ya o gün Türkiye'den 100 uçak kaldırın!!!

dolaşsın gariban, bosna sokaklarında....
cennetteki boşnak müslümanlara huri diye gönderilmesi muhtemel olan katil.
katlettiği insanların çığlıklarını duyuyor mu acaba geceleri? yalvaran insanların bakışları giriyor mu acaba rüyalarına? aldığı her nefesde burnuna o masum insanlardan akıttığı kanın kokusu geliyor mu? hiç düşündü mü acaba o insanları yıllar sonra? "ben ne yaptım?" diye sorular sordu mu hiç kendisine? hiç yakalanmayacağını mı sandı? hesap sorulmayacak mı sandı?

sanırım artık cezaevinde beslenecek bir hayvan, bir hayvanı besleyecek "afferim iyi iş çıkardın" diye sırtı sıvanlanacak gardiyanları tarafından!

öyle bir anda ölmesin allahım bu insan bozması yaratık! tüm hastalıklar musallat olsun, sürünsün yıllarca, tuvalete gidemesin, yemek yiyemesin, ilk önce ayakları ve elleri cürüsün, nefes almak için ciğerlerini parçalasın kendi kendine, ölmek için sana yalvarsın ama ölmesin! göreceği kabuslardan korkusuna uyuyamasın ve hiç aklından çıkmasın o katlettiği insanların feryadları! cehennemde cezasını çekeceğini bildiğimiz halde yeryüzünde ona cehennemi yaşat yarabbim. belki birazcıkda olsa hafifler sızısı o yok edilen insanların ailelerinin...

hiç düşündü mü acaba cehennemde zebanilerin onu nasıl karşılayacağını?
"kötü şairler neden büyük katliamlar yaptırır" sorusunu hatırlatan canlı.
bu orospu çocuğu cezalandırıldığı günün akşamı havai fişek atacağım...