bugün

rte'ye oy verenlerin hepsinin ömrümden alsın, rte geri kalan uzun yaşamını oysuz bir rezil partinin lideri olarak yaşasın.
türkiyenin en buyuk bedduası.
helal olsun denilecek bir açıklamadır.

allah'ım sen benim ömrümden al başbakan'a ver.

dinimiz, amin.
allahım bunların ömürlerinden al bana ver şeklinde değiştirilebilir.
Allahim rte nin omrunu uzaticaksan benden al da daha gormeyeyim ulkenin bu halini ve hiyartonun yuzunu diger ibneler de ugrassin dursun bununla seklinde olabilir.
bonus olarak gökten kemik yağdıran dua.
allahım veysel den al tayyibe ver tayyip ten al abdullah a ver sonra hepsinden al kalsınlar sap gibi.
(bkz: emredersiniz kulum)
seninkinden alacaksa amin.
Yakında " anam babam sana kurban olsun ya RTE" olarak değişecek sözdür.
'rabbim bi an önce belanı versinde bundan başkalarıda faydalansın inşallah' diyerek karşı beddua atak yaptıran dua.
Allah'ım benim ömrümden al tayyibe ver ki milleti akıllana dek siksin bi.
tüm akplilerin ağzından artık türk halkı yerine türkiye halkı lafı oturduğunu gösteren konuşmadır.
(bkz: türkiye türklerindir)
rabbim benim beynimi al türk halkına dağıt.
Yalakalıkta sınır tanımayan bir şahsın sözüdür. Yuh artık, denilesi.
sonra rte den al mehmetçiğe ver, amin.
yarın ölmesini beklediğim son derce samimi, fikir dolu, sıfır çıkarcı bir insancık söylemi. başlığa girmeden kesin akp kurmaylarından birinin sarfıdır dedim ve tabii ki yanılmadım, rabbim rte ve kabinesinin ömründen al halka ver (amin).
rabbimden kabul etmesini dualar ile temenni ettiğim söylemdir. bütün bu trollerin ömrünü alsa da uzuna verse keşke. böylece uğraşacak 1 tane garabet kalır. hem bu ak gılların ömrü kısalır vadeleri hemen dolar dolayısı ile uzun eli destekleyecek kimse de kalmaz *
bir mazoşist sayıklamasıdır.

bu lafları asgari ücretle taşeron işçilik yapan bir kadın söylüyor!..

"götünün kılıyım" diyen de vardı.

8 mart kadınlar günü kutlu olsun memleketime...
Malesef Memleketteki kadının hali.
Rte nin ülkenin başına geçme sebebidir.
allahım tum akepelilerin omrunden al, rte ye ver!
Ömrününde çalınmasını isteyen halk beyanıdır .
rabbim rte nin ömründen alıp fakir fukaraya, garip gurabaya ver. zamanında çok severdi.
ne salak söylemdir..