bugün 686 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

rüyada soba borusu görmek

  1. 0 0
    rüyasında soba yakında gerçekleşecek evliliğe yorulur. rüyasında soba satmak gören kimsenin işleri kötüye gidecek demektir. soba yakmak, yeni atılacağınız işten çok kazançlı çıkacaksınız demektir. rüyasında soba yakında gerçekleşecek evliliğe yorulur. rüyasında soba satmak gören kimsenin işleri kötüye gidecek demektir. soba yakmak, yeni atılacağınız işten çok kazançlı çıkacaksınız demektir. soğuk havada umut, başarıdır. soba içinde ateş, bolluk ve berekettir.rüyada soba yaktiginizi görmek, eger mevsim yazsa keder ve sikintiya; kis mevsiminde iseniz bolluk ve berekete yorumlanir. bir baska rivayete görede: rüyada soba görmek, üzüntü, keder ve sikintiya isarettir.

    rüya tabircilerimiz bu şekilde açıklamış, boru uzunsa uzun boylu biriyle evlenecekmişsin kısaysa 1.60 geçmeyecekmiş.
    (bkz: rüyada götüne soba borusu sokmak)
    #12096359