rüyada sigara içmek

 1. 2 2
  sigarayeni bırakmış bir vatandaşın her gece rüyasında yaşadığı şey. *
  #1027158
 2. 2 2
  içmeyen kişi tarafından görüldüğünde can sıkıcı olabilen rüya...
  #3168975
 3. 1 1
  Rüyada kendisini sigara içerken görmesi, bir erkek için, bir hayli güçlüklerden sonra başaracağı bir girişime; orta yaşta ise, bozmaya mecbur kalacağı bir dostluğa; bekar bir kız, için maddi yönden iyi bir erkekle evleneceğine; evli veya çalışkan bir kadın için üzüntülü ve endişeli günlerin yaklaştığına işarettir.

  Rüyada kendisini sigara içerken görmek, bir erkek için, karşılaşılacak bir çok zorluktan sonra başarıya ulaşılacağını belirtir. Orta yaşlı ise, bozmak zorunda kalacağı iyi bir arkadaşlığa işaret eder; Bekar bir kız rüyada sigara içmek varlıklı bir kişiyle evleneceğine işaret eder. Evli veya çalışkan bir kadın için üzüntülü ve sıkıntı verici günlerin yaklaştığına yorumlanır. Sigara almak yeni planlar içerisinde olduğunuzu işaret eder.

  Yeni planlar yapacaksınız. Gelecekte birçok işiniz yolunda gidecek ve birçok hayaliniz gerçekleşecek.

  Hoş ama oyalayıcı laf, konuşmadır. Sigara dumanı sıkıntıdır.

  Rüyada birisine bir sigara ikram ettiginizi veya birinden bir sigara alarak yaktiginizi görmek, yeni bir is kurmak arzusunda oldugunuza veya evinizi baska bir yere nakletmek istediginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada sigara içmek, sünneti terketmeye veya sikintili günler geçirmeyeisarettir.

  Yeni planlar yapacaksınız. Gelecekte birçok işiniz yolunda gidecek ve birçok hayaliniz geçekleşecek.

  Rüyada sigara içtiğini görmek; eğlenceye olan düşkünlüğünüze, dostlar tarafından bir davete çağırılacağınıza, sigarayı attığını görmek; kötü bir haber alacağınıza işarettir.
  #3169000
 4. 3 2
  sigara kullanmayan bir kişi gördüyse: bağımlı olmaktan korkuyordur fakat bir yerlerde bastırılmış bir isteğinin de olabileceği göz ardı edilmemelidir. belki de tam tersi nefret ettiği o illete tutulmuştur. kabus.
  #12556887
 5. 3 1
  sigarayı bırakmış olan insanlarda görülen durumdur. 8 aydır sigara kullanmıyorum. hala arada rüyalarımda sigara içtiğim oluyor hatta bir keresinde yine rüyamda bakkaldan winston light alıp içtim.
  #18956124
 6. 1 1
  bırakalı uzun zaman olmasına rağmen bugünlerde sık sık gördüğüm rüyalardır. hatta o kadar ki; bir rüyamda önce pişmanlık duyup yere atıyorum, sonra rüya gördüğümün bilincine varıp, "amaann nasılsa rüya, bir şey olmaz" diyip, yerden alıp daha sıkı çekiştiriyorum *
  sonuç olarak rüyalarımda bile olsa, artık bilinçli bir içiciyim.
  #19757221
 7. 1 1
  bıi hafta boyunca üst üste gördüğüm rüya silsilesidir.
  (bkz: tanrılar nikotin istiyor)
  #21455863
 8. 0 0
  sigarayı özleyen insanların görebileceği rüyadır.
  lark. 2 tane. Ne de iyi gidiyordu ama. Sanki gerçek gibiydi. Ne anlama geldiğini de pek umursamıyorum.
  #24604056
rüyada sigara içmek ile alakalı başlıklar