rüyada eski sevgiliyi görmek

 1. 2 2
  sevgilisi olanlar için ayrı, sevgilisi olmayanlar için ayrı şekilde tabir edilir. Kız arkadaşı ya da erkek arkadaşı olduğu halde rüyasında eski sevgilisini gören kişinin ilişkisi bitecek demektir. Fakat hayatında kimsenin olmadığı birisinin rüyasında eski sevgilisini görmesi rüya sahibi için yeni bir birliktelik anlamına gelir. Kişinin yeni bir aşka adım atacağına delalet eder.

  Rüyada eski sevgiliyi görmek tek bir şekilde tabir edilmez, bazen ayrılık, bazen birliktelik anlamına gelen eski sevgili aynı zamanda hayırlı ve temiz bir izdivaç anlamına da gelmektedir. Bununla birlikte evli olan bir kadının ya da evli bir erkeğin rüyasında eski sevgilisini görmesi evlilik hayatında yaşanacak olan sorunlara, anlaşmazlıklara ve sıkıntılara işaret eder.
  #24435951
 2. 0 0
  hiç akılda yokken ve yıllardır görmediğiniz eski sevgiliniz hakkındaki her his ve fikirler derinlere gömülmüşken onu rüyada görmektir ve birden eski şeyler alevleniverir.
  #24666626
 3. 0 0
  rüyada eski sevgiliyi görmek, bazen katışıksız mutluluk bazen de saf keder olabilir. bu, eski sevgilinin görülme biçimine ve pozisyonuna göre değişir. tabi bahtı kara olan insanların eski sevgilisini rüyada görmesi de:

  "kara bahtım kem talihim, taşa bassam iz olur,
  ağustosta suya girsem balta kesmez buz olur." cinsindendir hep. yani bu tip insanların talihine genellikle keder ve melal düşer.

  konuyla ilgili olarak şu yazı da çok hoş: http://www.eskisevgilim.n...ski-sevgiliyi-gormek.html
  #25290739
 4. 2 0
  rüyamda gördüğüm eski sevgilim bana şu dizelerle sesleniyordu:

  "bir kere sevdaya tutulmayagör,
  ateşlere yandığının resmidir.
  aşık dediğin mecnun misali kör,
  ne bilsin alemde ne mevsimidir."

  öyleyse gel, dedim; gelmem, dedi. şimdi ben gariban kızcağız ne yapayım? adam hem kel hem fodul.

  Not: uyandıktan sonra gerçekten aramak ve bana dön demek istedim. ne zaman ki telefonu elime alıp numarasını çoktan silmiş olduğumu hatırlayınca aklım başıma geldi. biraz ağladım ama olsun. geçti. gerçekten geçti. o kadar ki kalkıp rüyada eski sevgiliyi görmek ile ilgili bir entry girme gereksinimi hasıl oldu yüreciğimde. bundan sonraki şiarım şu olsun:

  "ne benden rüku ne senden kıyam
  selamün aleyküm aleyküm selam."

  sen yoluna ben yoluma demenin kadimcesi.
  #25301981
 5. 0 0
  uyandığında onu gördüğün için kalbin küt küt atıyorsa hiçbir şey eski'miş değildir.
  #25301988
 6. 1 1
  Olağandır.

  Not:uyandığınızda facebook'tan profiline bakarsınız ve haftasonu aileler arasında yapılan nişan törenine ait fotoğraflara göz atarsınız.En son karede hep damat tarafından getirilen çiçekle çekilmiş bir fotoğraf bulunur.
  #25301991
 7. 0 0
  Adama fena şekilde koyan bi olaydır.bi aranıp hali hatrıda sorulabilir.
  #25302264