rüyada babanın öldüğünü görmek

entry 13 galeri video ses iyilertrends
 1. 1.
  (bkz: rüyanda öldürecek şeyler görmek)
  #6215254 :)
 2. 2.
  ömrü uzamış muhteremin derler.
  #6215264 :)
 3. 3.
  bugun benim basima gelen olay. annem ve babam trafik kazasinda oluyor. ama babamin oldugunu pek umursamadim rüyamda ki annem öldü diye, hüngür hüngür agladim.

  (bkz: allah korusun sozluk)
  #8109398 :)
 4. 4.
  günü alt üst eden durumdur. henüz güne yeni başlamış olsam da... benim hayatım boyunca hiç bir yakınım vefat etmedi. ölüm denen acıyı tatmadım henüz... geçenlerde fark ettim. kalabalık bir ailem de var. illa birisi vefat edecek diye düşündüm.
  bugün sabaha karşı uyandım tekrar uyudum. rüyamda eve giriyorum babam ölmüş herkes bizde. annem ağlıyor. yanına gidelim diyorum. beraber gidiyoruz. mermerin üzerinde uzanır halde başına kadar beyaz bezle örtülmüş. yaklaşınca tam yüzü gözükecekken öyle istiyorum ki başkası olsun babam olmasın diye. ama babamı görüyorum. hafif kan var yüzünde. kendimi yere atıp öpüyorum onu. annem kaldırıyor beni. ben ağladıkça babamın vücudu kötü şekilde hareket ediyor. sanki o da acı çekiyor. çıkarıyor annem oradan. tarifsiz bir ağlamayla balkona çıkıyorum. bak artık biri öldü. ama ilk sen olmamalıydın babam diye bağırıyorum. sonra uyandım ağladım. babamı aradım o da korktu. seni ağlarken duyunca tansiyonum çıktı dedi ben daha çok ağladım. ömrümü uzatmışsın kızım dedi gülüyordu ama içinin gittiğini biliyordum babam kıyamaz bana. sesini duyunca rahatladım ama keşke yanında olsaydım. vizeler bitene kadar dikkat et babam. yanına gelene kadar hep gül. rüya bile olsa senin öldüğünü hiç görmeyim ben. ömrümün tüm kalanı senin olsun. iyi ki varsın.
  #10060345 :)
 5. 5.
  çok fenadır çok. ağlayarak uyandırır sizi gecenin bir yarısı.
  rüya olduğunu anlamanıza rağmen sabaha kadar hıçkırıklarınız devam eder.
  rüyasına bile tahammülünüz yokken, gerçek acının sizi ayakta tutabileceğini inancınız kalmaz.
  hergün her yeni günde o çok sevdiğinizin sizden uzun ve sağlıklı yaşamasını dilersiniz.
  #10060442 :)
 6. 6.
  Once ilk uyandiginizda bunun bir ruya olmasina sukredilir. ardindan gun itibariyle baba evdeyse surattaki aptal bir ifadeyle babanin gozunun icine bakilip durulur. boynuna sarilasiniz gelir iste ama o hareket yapilamaz bir turlu. ben yapamiyorum sevgimi cok gosteremiyorum. keske gosterebilsem.
  o gun evden cikip gitmesin istenir. giderse, gozumden irak, basina bir hal gelecek de ruyam gercek olacak telasi yasanir. gitmisse sag selamet geri donmesi dort gozle beklenir, diger aile bireylerine caktirmadan.
  babadir iste o. ruya da olsa onun gocup gitme ihtimaline dayanilamaz. ben bugun bu telasi yasadim. Allah kimseyi anasiz babasiz koymasin. koyanlara da sabir ihsan eylesin.
  #11389955 :)
 7. 7.
  2 saatlik gece uykusunda bu ruyayi gorup uyanir uyannaz babayi gormek..
  #20939226 :)
 8. 8.
  Kolay kolay ruya gormem ama Gordugumde boyle ruyalar gorup mal oluyorum efenim. Insan ruyasinda yanlislikla babasini vurur mu? Sonra ah babam vah babam diyorum. Nasil bir bilinc altindaysam beni salak olarak ilan etti heralde. Sabah sabah moralimi bozuk uyandirdi, ebleh ebleh gezeriz butun gun artik.
  #22782383 :)
 9. 9.
  Hıçkırarak uyanmama sebep olmuş rüyadır. Rüya olduğuna şükrettim. Hâlâ ellerim titriyor ağlamaklıyım . Şu saatte arayıp sesini duyasım var.
  #25546690 :)
 10. 10.
  ömrü uzatırmış derler.
  keşke her gece rüyamda öldüğünü görseydim de ömrü uzasaydı diye derin düşüncelere sevk eder insanı.
  #25546694 :)
 11. 11.
  Kötü bir şeydir. Cesaret edip babamı aramadım. Anneme söyledim önce. iyi olduğunu söyledi. O zaman içime su serpildi. Allah kimseye baba yokluğu göstermesin.
  #31380602 :)
 12. 12.
  yaşadığını görerek aykırılık yapıyorum.
  #35377119 :)
 13. 13.
  keske bende rüyamda görseydim.
  #35377210 :)