bugün

Herhangi bir q klavye ile sol üst köşeden başlanarak , sağ alt köşeye kadar uzanan sırası ile yazılmış harfler topluluğudur .
-ay kusura bakma hayatım, dün gelemedim rahatsızdım bende.
-ay bende gidemedim, bende hasta oldum galiba.
-ay geçmiş olsun hayatım noldu, neyin var?
-qwertyuiopguasdfghjklsizxcvbnmoc olmuşumda. çok fenayım.
-ya ya..büyük geçmiş olsun.
-senin neyin var canım.
-benim neyim var..senin neyin var? benim neyim var?
-geçmiş olsun. senin neyin var?

edit: kardeşim ne diye siliyonuz entrynizi. başıma kaldı lan başlık. açıklamasıda diyalog anasını satayım.

efendim bu q klavyede olan birşey. q dan başlayıp sırayla ç ye kadar ki ç en son zaten, harflerin bütünü.
yüzyılın yeni icadına verilen isimdir. kanserin yeni çözümüdür. ayrıca da dişlere iyi geldiği yirmi yaş dişlerini yok ettiği açıklanmıştır. evlilikleri düzene soktuğu da yadsınamaz bir gerçektir. baş ağrısına da birebirdir.
geceleri kullanılan bir sol çerçeve fitili.
Konu bulma sıkıntısı çeken yazarın yada sözlük gündemini ipnelerin* , bilmem kimle kimin vs si, kadın erkek cinsel ilişkisinin her türlü tanımlandırılması ya da bunun gibi boktan konular meşgul edince yazar kişisinin buna dur demek için açtığı başlıktır.

(bkz: ellerine sağlık)
(bkz: ipneyle alakalı söylenmedik söz kaldı mı)
(bkz: daha kimler vs yapacak)
(bkz: sexin bütün bilinmeyenleri açıklandı mı)
küfür olabilitesi de yüksektir. aq gibi... "qoyayım wajinasına..." diye başlayıp "... mal orospu çocuğu" şeklinde bitiyor olabilir.
q klavyede ba$tan sona doğru olan harfler topluluğudur. klavyeye oturduğunuzda belki bu sıra ile elektronik satırlarda çıkabilir ama çok dü$ük bir ihtimaldir. son zamanlarda sözlükte açılan ba$lıkların git gide bu ba$lığa benzemesi yadsınamaz bir gerçek olduğundan klavyeye kıçları ile oturup sonra çıkan ba$lığa entry girmeleri ve sonrasında kıçları ile gülmeleri ihtimaller arasında gözüküyor. q ile ç arasında anlamsızda olsa harfler birle$ir bir kelime cümle olu$ur evet, ama insan ekleyecek bir$ey bulamayınca böyle oluyor demekki.
q klavyedeki tüm harflerin sırasıyla yazılış şekli. *
andromeda galaksisi'ndeki ed-678 kodlu gezegende yaşayan ve serbest muhasebecilikle uğraşan biri.. iki çocuğu, dört alien'ı var..
aynı zamanda sırası karışık dahi olsa latin alfabesinin harflerini barındırmaktadır.
komik bir durum anında "koptuğunu" belirtmek adına, klavyenin tüm tuşlarına basan insanın yapacağı birşey. *
başlığın gelebileceği son nokta.
alt komşunun çok sinirlendiğindeki konuşması.
(bkz: qwertyuiopguasdfghjklsizxcvbnmoc) **
(bkz: din elden gidiyor)
(bkz: asdasdasd)
(bkz: asdasd)
(bkz: vay anasını)
kendisine gaaayet başarılı nick almıştır. ben bile nickimi unuturum ama o unutmaz lan. çok iyi.
her ne ise google da arayanlar bulunmaktadır.

--spoiler--
qwertyuıopğüasdfghjklşizxcvbnmöç
qwertyuıopğüasdfghjklşizxcvbnmöç nedir
qwertyuıopğüasdfghjklşizxcvbnmöç oyunları
qwertyuıopğüasdfghjklşizxcvbnmöç izle
--spoiler--
qwertyuıopğü hepsine messengerde smile ekleyipte unutanlari tanıyorum.
f klavye tarafından q klavye üzerinde seke seke tecavüze uğramış yazar.
iskandinav ülkelerinde bir yerde yanardağ yada göl adı olmasında şüphelendiğim harf öbeği. (bkz: eyjafjallajökull)
amerikan versiyonu ise buradan buyrun; (bkz: chargoggagoggmanchauggagoggchaubunagungamaugg)
ergenlerin gülme yazısıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=Z55-WhNvrZ4
q klavyenin kendine yakışanı giymesidir.
güncel Önemli Başlıklar