bugün

Piçler tarafından Sikilip atılırlar.
bi gün öyle, bi gün böyle kızdır. evet herkesin hayatına kimse karışamaz ama bu kızlar hayatı adama zindan ederler. arkadaşlar konu kadın olduğunda, psikolojik problemi olan kadınlardan uzak durun. bugün bu tür bir kızla ilişkimi kökten kestim. gerçekten yordu.

kız çok güzel, çok hoş, iyi giyimli, temiz, güzel, çıtır. herşey iyi. ama her 90lı doğumlu kızda olduğu gibi kişilik bozuklukları var. hep sevelim, hiç eleştirmeyelim, hep övelim, hep şımartalım istiyorlar. ama gerçek hayat böyle değil. bugün yine bir şımarıklığı yüzünden gerçekten yorulduğumu ve artık bunun bi son bulmasını gerektiğini kendisine söyledim. normalde düşüne düşüne yazan hatun kişisi, şıp diye, zaten ben de yoruldum bitsin dedi. oh ne büyük yük kalktı üzerimden.

fakat ben adım gibi biliyorum, buraya da editlerim zamanı gelince, yine yazacak, yine ilgi bekleyecek, yine götümde dolanacak. ha sikim kalkar, acaba bu kez olur mu diye farklı bir yaklaşım sergileyebilirim. ama gerçekten yoruldum, allah sahibine bağışlasın, sabır versin.

siz siz olun, sizi aşağı çeken kızlar ile psikolojinizi bozmayın. bir an önce kurtulun.
Psikolojik sorunları olmayan kız mı var ehehe hepsi manyak ve deli lan.