bugün

istanbul'da 200-350 tl falan.
Gerçekten düzgün olan psikolojide bozulur.
130 lira para mı dedirten olay.

Arkadaş, adam ofis tutacak, kendi hayat ikamesi olacak. ofis giderleri vs.
günde 5 saat seansı dolu olsa bu adamın, ayda seans başı 150 desek, günde 750 lira yapar. ayda 22 gün desek, 16500 lira yapar. kendi maaşını 6500 say, kaldı 10.000 2000 ofis kirası, 1000 telefon elektrik internet su ofis giderleri vs. kaldı 7000.
bunun %22 si vergi cık. kaldı 5500. bir sekreter sigorta yemek maaş 3000 de öyle git kaldı 2500.
reklam, aidat, vs devam ettigini de hesapla..

adam zararına iş yapıyor lan. ben olsam yapmam.
normaldir. okuduğu okul, verdiği emek karşısında bir hastadan 100-150 alması çok görülmemeli.

senin zihnini düzeltebilecek en azından sakinleştirecek birisine "ağğğ çok pahalığğ" demen... bilemedim. şu an sivilcem çıktı diye cildiyeye gitsen senden çuvalla para alıyorlar zaten. benliğin için vereceğin meblağ gözüne çok gelmesin sevgili duygusal yazar.

hayat pahalı. hayatta kalmak pahalı. sadece psikologlar değil.
Psikolog bir arkadaş edinmek en karlısı. Çay içerken laf arasında alırsın iki üç taktik herhalde.
psikologlar pahalı değil, satılık da değiller zaten, seanslar pahalı.

(bkz: başlıkta anlatım bozukluğu)
Bence ruh sağlığı herşeyin başı. Çünkü depresif bir insan da her türlü hastalık çıkabilir. Psikologların hepsi işe yarasa verdiğimiz paralar boşa gitmese ne mutlu bize. Nedenini anlayamadığım bir şekilde psikolog olmak isteyen çok kişi var. Gerçekten insanları dinlemeyi seven çözüm bulmayı bilen kişiler psikolog olmalı. O kadar para alıp da yardımcı olamıyorsa hastaya o psikolog psikolog mudur? Herkes kazandığı paranın hakkını vermeli.
Psikolog veya psikiyatr'a gerçekten ihtiyaç duyulduğunda böyle detaylara bakılmaz diye düşünüyorum..
psikoloğa o kadar para vermek adamın psikolojisini bozar gerçekten.
o bozulan psikolojiyle tekrar psikoloğa gider tekrar para verir tekrar bozulur.
Özele gitmeye gerek yoktur. Ben şansımı devlette denedim iyi bi tanesine rastladım. Randevuları bana göre çok rahat ayarlıyor.
bana gelin, whatsapp, facebook, instagram, snapchat, twitter, video, telefon, yuz yuze, vb. bedava! bedava! arkadaslarimsiniz!
Psikologa verecegin parayla tatil yap, taylanda falan git.biseyin kalmaz. Istanbulda fiyatlar bunun 5 kati.
130 liraya bir 35 lik alınıp güzel bir sofra kurulup çiçek gibi olunabilir.
Psikologlar pahalı değil, biz fakiriz. Kabul edin şunu.
anlaşmalı özel hastanelerde, 60-80 tl arası.

fakülte hastanelerinde beleş.
Bir saatte 130 çok mu. Berber daha pahalı. Gerçi berber daha çok eder de tabi ben şükür sağlıklı olduğum için öyle geliyor da olabilir.
peki, okulumu bitirdiğimde uludağ sözlük üyelerine indirim yapacağım. size feda olsun.
60,80,130 diyen var. bense 500 gördüm haydi bakalım. derdimize çare aramak bile parayla en büyük derdimiz bu sayın dr.
paran varsa delirebilirsin.
(bkz: keyif verici maddeler)

uzayan süreçte bunlara daha çok para kaptırırsınız ama işe yarar.

tabi ki çikolata ve türevlerinden bahsediyorum. ;)
Ya bırakın kardeşim psikoloğu misikoloğu.

Psikolojik danışman ayağınıza geldi.

Lütfen dm.
Acibadem hastanesinde 400 tl. Hemde kontrol olayı yok. Her seans bayılıyorsun o parayı.
kütahya da psikolog mu varmış. birde ülke gelişmedi diyorlar amk.
içerde psikolojimizi düzeltip, dışarda ödettikleri parayla ağzımıza sıçıyorlar.
seansları 220 liradır ve 4 seansta bilinç altı temizliği yaparlar.geceleri diş sıkıp diş kaybından kurtarırlar daha ne istiyorsunuz nankörler.
Halkımızın kanayan yarası, psikologlar.

Efendiler eğer size ilaç reçete edilmiş ise gittiğiniz kişi psikolog değil, psikiyatrdır. Çünkü psikologlar Farmakoloji eğitimi almazlar ve bu sebeple etken maddelerle alakalı konuşamazlar.
Sonrasında ise psikolog dert dinleyen kişidir, psikiyatr zihinsel sorunlarınıza semptomatik, Radikal yahut profilaktik tedavi öneren ve uygulayan şahıstır.

Evet, psikolog gereksiz pahalıdır çünkü enteresan bir şekilde abartılmaktadır. Lakin psikiyatri söz konusu ise bir zahmet paranıza kıyarak tedavinizi olmanız gerekmektedir. Erteleme yahut boş vermek, Kanserim ama hele dursun şimdilik demek ile eşdeğerdir.
güncel Önemli Başlıklar