bugün

Acilen doktorunu değiştirmesi gerekir bu kişinin.
akla suicide squadı getirir. gerçi psikiyatrist jokere aşık oluyordu ya neyse.

arkasindankonusulanadam
Benim için böyle bir olayın yaşanmasına ramak kalmıştı. Dışarıdan baktığın zaman sıradan bir kadın ama ben onu öyle görmüyordum. Hastalıklı zihnim onu bir kurtarıcı olarak gördüğü için ayrı bir yere koymuştu. Neyseki bir şekilde uzaklaştım ve rahatladım.
Psikolojiktir.
kbb uzmanına aşık olmak gibidir. doktor ikisi de sonuçta.
bedavaya muayene sağlar.
Kişinin, kendini en iyi anladığına inandığı insana hissettiği duygusallıktır.
Gelip geçici bir yakınlıktır.
Sonuçta akıl sağlığı yerinde bir bireyseniz, onun profesyonel olduğunu ve işinin sizi anlamak ve yardımcı olmak olduğunu hatırlarsınız.
Ya da siz bilirsiniz, amaan ne haliniz varsa görün!
başıma gelen olaydır ama aşk denebilir mi bilmiyorum çok hoş biriydi ondan hoşlanıyordum hislerimizin karşılıklı olduğunu öğrendiğimde bu güzeldi ama bir zaman sonra sanki ben onun psikiyatristiymişim gibi davranmaya başladı ve yaşça benden bi hayli büyüktü hâl böyle olunca bende uzaklaşma kararı aldım ondan arada bir konuşuruz fikirlerini beğendiğim ve takdir ettiğim bir insandır.
hasta doktoruna karşı bir şeyler hissediyorsa normaldir.
doktor hastasına karşı bir şeyler hissetmeye başlıyorsa anormaldir.
başka bir psikiyatriste başlamanın zamanı gelmiştir.
bu durumdan psikiyatristin mutlaka haberdar edilmesi gerekir.
benim psikytristim evliydi, yasak aşk olur diye aşik olmadim. ciddiyim aktrist gibi guzeldi ve devlet hastanesi olmasina ragmen son derece ilgili bir kadindi. nasıl olsundu masasında cocuk fotografi, parmaginda yuzuk.
platonik de olsa olmazdı.
Enteresandır. Çünkü Bu ülkede psikiyatristler salt ilaç yazar, psikologlar ram merkezine gönderir. Psikoterapiyi ancak kitaplarda ve holywood dizilerinde görmüş biri olarak insan hayret ediyor gerçekten.
bazıları çok çekici oluyor vesselam . allah sahiplerine bağışlasın . napıcaksın .
aşk patalojik olarak obsesif ve kompulsif bozuklukların seyrinde ikincil olarak ortaya çıkabiliyormuş.
aşk anlaşılmadır. birinin sizi anlamak için çaba sarfetmesi size değer verdiğini gösterir. en önemli şeydir. bunu profesyonel olarak yapan kişi ile kendi isteği ile gelip seni anlamak için çaba göstereni karıştırmak mallıktır. para alıyor o seni anlamak için. kerhanede aşık olmakla aynı şeydir, netekim.