bugün

Bu sabah kalktım ne göreyim
Bizim sokakta şenlik var
Büyükler kös kös otururken adam oluvermiş çocuklar.

ilk zirvesini bir buçuk yıl önce düzenleyen yazara bir kaç aylık, diyen masonlara selam olsun.
Ankaralı gardaşım. Amcaoğlu der kankaya adamdır adam. iyi yazmaları olsun...
bin yılın golünü attın tebrikler.

yılların golcüsüyüm böyle 90 görmedim.
Sınav takvimimi bir türlü anlatamadığım ciğerim yazar. Finallerim, bütlerim için verdiği psikolojik destekle bir kez daha yanımda çok sağolsun. fıstıklı çitoslar, probisler alınası yazarsın vesselam. *
Sen mi bir aydır burdasın, bi yıldır yedin bitirdin sinirden halime.

Ayrıca sınav takvimi mi sudoku mu belli olmayan çizelge yapan okullara selam olsun.
Bi sonrakine seni de çağırcam halime. En güzel kıyafetlerini giyip Koşa koşa geleceksin. Çayından iki fırt çekince üçüncüyü yutamadan badigardların kulağından kibarca tutup kapıya kadar eşlik edişlerini izliciim.

Böyle de bi sadistim işte.
Deşifre olduğuma göre birazdan telefon çalar ve beni bekleyen süslü sözlük arabasına bindirirler.

Işık ve sevgiyle kalın.
Sanıldığının aksine taş gibi olan sözlük kızı. Çok da güzel mantı büküyor.
Yandaşım olur. Şeker mi şeker bir Ankaralı yazar. Başlıklarını seviyorum izindeyim.
birlikte on b*rinci nesil yeni yetmeleri kovalamışlığımız olan yazardır.

zito pilot!
görsel
Ay sonundaki izmir zirvesine sen de geleceksin. Tabi o ara Ankara bozkırında gözlerin boncuk boncuk bizi izlemeyi de tercih edebilirsin.
Komik olmaya çalışmayıp doğal yazan, izmir'de ki zirvede özellikle görmek istediğim yazar.
Bazen böyle fırın kuregiyle ağzına gecirmelik.
Uyudum der uyumaz.
sıcak için keşfettiğim tavsiyelerime yıllanmış der.
Ama yine de bir parça poncirik yazar.
Bu eski fotomuzu nerden buldun, kaybetmiştim. O tekmen sayesinde uçmanın zevkini yaşayıp kamikaze olmaya karar verdim. Büyüksün.

Bu arada tayfun, o gözlüklü olan evlenmiş.
fırsatçı golcü inzaghi ve peşinde dolanan yalak ekürisi, sığırcık kuşları gibi hep toplu mu gezersiniz siZ.

lady pink girl06 sevgilisiyle tartışmış, bana uzun uzun nikaltı yazacağına ona teselli ver kentaki kaçkını.
ulan ne zirve yapmışım herkese girmiş derdi tasası.

sonraki piknikleri, gezileri, eğlenceleri bilseydiniz demek ki kuduracaktınız.

zaten 30'unda ilk zirvenin yıldönümü var. yine bir araya gelip ancaZ. sünger kafalara yer yok ama.
kendisini tanımadığım ve diğer herkes gibi sikimde olmayan yazardır.

hayatta başarılar dilerim efenim.
kendisi sebepsizce sempati duyduğum yazarlardandır.
Edit: niye eksiliyorsun kardeşim?
Yok lan ne alayı, ilkokul ağzıyla yazan ecüş bücüş tipin ezikliğiyle ilgili şeyler.

Bebebelik gibi bu tür diyalogları uzatmıyorum.

illa masaya mı vuralım fotomuzu.

görsel
Bi zamanlar sırf ankaradayım diye zirveye çağıran kişi. Buraya kadar anormallik yok. Gitmedikten sonra seri yürüyen kişiye dönüştü. O vakitler sevgili olayları da patlamıştı. Aynı anda 2-3 sözlük kızını idare etmeye çalışıp becerememesi.

Arkadaşım şu an kaç kızla konuşuyorsun cesurca söylesene.

Hala seni sevdiğini söyleyen tipler var, esas ona şaşıyorum. Bilmiyorlar ki iç dünyanı.
Nick altında olaylar donen yazar. Baktim ama almadı kafam. Aksiyon havam olsa taraf yapardım.
engel yediğin hesapları kontrol edebilirsin agafsghf..

feyk değil..

bir kullanıcı..
yazar olarak kalbur üstüdür. hakkında yapılan geyiklere gelince;

size ne amk?
dememek içten değil.
yok şöyle, yok böyle.

sizin işiniz gücünüz yok mu amk? kamikazeyle uğraşıyorsunuz.

madem bu eleman sikindirik biri.

gidin kitap okuyun, cs go oynayın, sudoku çözün, balık besleyin...

ne biliyim bi şeyler yapın.

tanımam, etmem.

bildiğim bir şey varsa;
çoğunuzdan daha yazar olduğu.

insani duygulardan arındırılmış bir sözlük için;

dağılın amk.
son bir sigara içelim, öyle git gideceksen.
güncel Önemli Başlıklar