bugün

çok sevdiği uludağsözlüğe tekrar dönen yazar. *
(bkz: selamun aleyküm)

http://www.formspring.me/drnirvana
kabus geri döndü.
uclemenin ikinci filmi, sonuncusunda ordprofdrnirvana olacak.
(bkz: drnirvana)
(bkz: hos geldin)
sözlüğü tıbbi literatür konusunda aydınlatan yazar.
doktor sanırsam.*
eskiden master yapmamislari asagilarken, artik doktora yapmamislari asagilayacak olan yazar.
sözlüğe dönmüş küçük allah.

aynen gidecek gibi.
her sabah bizlere neler yememiz gerektiğini söyleyen prof.

(bkz: ahmet maranki)
(bkz: #5427386)
günah olmadığını bilse, ateist öldürecek.
toplumdan uzaklaştırılmalıdır.
Her feto karşitını ateist zanneden, biraz daha okuması, öğrenmesi gereken kişidir. Sözlük formatından başlaması uygun olur.
bazı yazarlar sözlük nedir bilmezken o sözlük yazarı idi.

bazı yazarlar okumayı yeni sökmüşken o okumaktan bıkmıştı. evet vallahi öyleydi.
saçmalamasın yazarıdır. ateistler insan değil mi?
(bkz: ateist öldürmek/#5427386)

edit: adama saçmalamasın derken ben saçmalamışım. 'saçmalamasın yazarıdır' ne demek amına koyim?
bir insanı * ezik, işsiz, güçsüz gibi nitelendirmelerle aşağılamak için inancından başka hiçbir vasfı olmadığını düşündüğüm ne olduğu belli olmayan bir organizma.

akıl yoksunu, düşünme yetisinden uzak ve aşağılık kompleksi var. çünkü ancak kendiyle ilgili bu tarz rahatsızlıkları olan insanlar başka insanların hakkında ellerinde hiçbir kanıt ve hak yokken "ezik" gibi nitelendirmeler yapabilir. ha ben nasıl mı yapabiliyorum? bu şeyin yazdıkları yeterli bir kanıttır bence hakkında fikir sahibi olmak için.

yazık lan. cidden üzüldüm haline.
ayar verdiği zevatın, başlığının altına kusmasına neden olan yazardır.
sıcaktan fena olmuş düşünceleri. ateist beyninin ayrı olduğunu sanıyor.
laf u guzaf ustadı.
--spoiler--
bir kezban haykırışı. bildiğiniz üzere sanat için soyunmak büyük bir fedakarlıktır. cumhuriyet mitinglerinde güzel laik kızlardan beklediğimiz bir ataktır. buna herkesin ihtiyacı var, laiklik elden gidiyor, şimdi soyunmayacağız da ne zaman soyunacağız, allah'şkına?
--spoiler--

diye buyurmuş ulu bilge, yüce manitu! evet, ben de profnirvana'ya katılıyor ve o mitingler de laiklik adına ilk önce kendi annesi ve bacısının çırılçıplak soyunmasını teklif ediyorum. zira, o gün soyunmayacaklar da ne zaman soyunacaklar değil mi canım kardeşim?
(bkz: ben bu entry yi sana girdim) *
laikliğin bir din olmadığını öğrenmesi gereken yazar. (bkz: bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp)
öncelikle bir bayanla nasıl konuşması gerektiğini öğrenmesi gereken kaba yazar.
konuşmak için konuşan bir yazar(ımsı)..
kezbanlarla nasıl konuşulması gerektiğini çok iyi bilen yazar.
(bkz: boş beleş)
(bkz: drnirvana)
troll olma yolundadır kendisi. düşüncelerini daha ılımlı söylerse belki daha çok dinleyeni olur. böyle devam ederse, yeni bir nick'le aramıza katılır ilerde.
(bkz: altıncı nesil çaylak) *
10 dakikada nirvanaya nasıl ulaşılır dersinden kalan çakma doktor yazar. pardon çaylakus fetullahus.