bugün

necmettin erbakan üniversitesi tarih öğretmenliği bölümü hocalarındandır. uzmanlık alanı Türkiye cumhuriyeti tarihidir. fransızca bilir. osmanlı paleografyası dersine de girer.

serttir, disiplinlidir ama baba adamdır. aynı fakültede görev yapan bazısı * gibi kitaplarını satmak için derste şu şu konuyla ilgili kitap yazdım, kütüphanenizde bulunması gereken bir eser diye vurgulamaz, bunu belirtmez, reklamını yapmaz veya derste bunu okuyacaksınız diye zorunlu tutmaz. ihtiyacınız olduğunda odadan geri getirmek şartıyla gelin alın der.

bir gün çok iyi anımsıyorum vizeden önceydi. sizin şimdi çalışacak notunuz da yoktur şunları çektirin diye masanın üstüne 2 makalesini bırakmıştı. diğeri olsa * parayla şekeroğlu kırtasiyeden alın aman ha fotokopi çektirmeyin emek hırsızlığı yapmayın derdi.

sadedir, şatafatsızdır. sınav soruları, eğer soruyu anlarsanız, kolaydır. konuları derinlemesine inceler ve tahliller yapar. derste kullandığı bazı tabirler gülümsetir ancak kendisinin güldüğünü arkadaşlar 1 kez görmüşler ben henüz göremedim..
O ad soyad kombinasyonunun önündeki profesör sıfatıyla türünün son örneklerindendir. Önümüzdeki yıllarda sadece ilahiyat fakültelerinde yaşamını sürdürebilecektir.
(bkz: Okuyana kosun)
*
bu ünvanı hakeden , hem de tam anlamıyla hakeden bir profesördür. eğer tosun profsa diğerleri nedir eğer diğerleri profsa tosun nedir .. gibi sorular sormadan edemiyor onu tanıyan öğrenciler. ayrıca asla ve assslaaa kapalı kapı arkasından ve kimselerin arkasından gizli kapaklı konuşmaz. eğitim fakültesi dekanına bizzat " sayın müdürüm" diyecek kadar duyarlı ve açıksözlüdür. allah adetlerini çoğaltsın. ilk sene ilk gün ilk saatlerde ilk tartışmamı kendisyle yapmıştım ve kendisini tanıdıktan sonra başımdan aşağı kaynar sular dökülmüştü. merak eden varsa özelden anlatıyım *