bugün

Tüm o alınan önlemlerin ve çabaların boşa gitmesini sağlayan hede.
penis bedenine uygun prezervatifin alınmasıyla çözülecek sorundur.
o kadar büyük alırsan prezervatif'i kalır tabi içeride denilecek durumdur. *
sevgilim hocam ben 20 yaşında bir erkeğim sevgilimle anlaşarak ilişkiye girdik ve hicbir sorun yoktu taki condom sevgilimin vajinasında kalıncaya kadar. Nasıl oldu bilmiyorum ama ilişki sırasında condom benden ayrılmış sevgilime doğru yol almıştı bile ben o anki hazdan fark edemedim. ilişkimiz bittikten sonra bir baktım ki condom ortada yok aradım taradım bulamadım sonra fark ettim ki sevgilimin içinde kalmış ama fark edince hemen cıkarttık acaba hamile kalmış olabilir mi yada ona bir zararı olmuşmudur ne olur bana yardım edin kimseye söyleyemedim.
not:alıntıdır.
penisin o kadar küçük olursa yaşanması muhtemel olaydır.
Daha kötüsü için;
(bkz: vajinanın peniste kalması)
oha dedirtecek ve bahtsız bedevinin bile başına gelmeyecek olaydır.
komiktir. prezervatifin son durumu merak edilmektedir.
bir anda yaşanan zevk hissi artışından anlaşılabilecek beklenmedik bir vaka.
(bkz: yine mi bamya)

Daha beteri icin: CIkan prezervatfii bulmak icin operasyon yaparken iki prezervatif cikarmak...

Ayrica:
(bkz: corabin vajinada kalmasi)
(bkz: sucuk zarinin vajinada klmasi)
(bkz: migros posedinin vajinada klmasi)
(bkz: Haydar dümen olarak uludağ sözlük)
küçük çüklü arkadaşların sorunudur. artık nasıl bişeyse prezervatif durmuyor. kes at amına koyim. ha ben nadir olarak kullanırım. kullandığım zamanda büyük boy olanı tercihimdir. Büyük veya kalın penisli erkekler* için üretilmişlerdir.
small penise extra extra large prezervatif takıldığında mutlaka başa gelecek olan hadisedir.
Vajinanin kurumasindan dolayi yasanilabilecek normal durum.
daha kötüsü için:
(bkz: prezervatiften meni sızması)
akut'luk durumdur.
(bkz: elim sende)
boşaldiktan sonra devam ederseniz penis küçülür ve prezervatifin icinden kayarak çikar. Bu kadar basittir.
Masturbasyon yapan kadinin icinde kirilan ve cikmayan salataliktan cok daha iyi olan hadisedir.
daha kötüsü için
(bkz: prezervatifin kabında kalması).
+ bitti mi
- bitti
+ eee prezervatif nerde ?
- bilmiyorum nerde ?
işaret ve orta parmağı vajinaya yavaşca sokarak bulundugu yerden kurtarabilirsiniz.
çok sıkıntı yaratılmaması gereken bir durumdur. vajina içinde eritiyormuş kondomu. haydar baba öyle diyordu.
herkesin çözüm aradığı ama nedenini sorgulamadigi durum. acaba neden içeride kaldı.