bugün

ülkede sigara fiyatları kadar prezervatif fiyatlarının konuşulmaması sorunsalıdır. neden çünkü kimse sevişmiyor herhalde. yada kullanma ihtiyacı duymuyorlar sanırım. ama bence bu da tepki gösterilmesi gereken bir şey. abi prezervatif 171 tl olur mu? napıyorsunuz?

görsel
Sağlık ocağında ücretsiz olduğu içindir.
Çünkü; insanlar fayanslara attırmanın keyfini yaşamak istiyor.
sağlık ocağındakiler daha takarken elinde kalıyor.

prezervatiflerin fiyatı kanayan bir yaradır.

şokta durexler bir tık daha ucuz.

hangisi 170 tl bilmmiyorum ama en son okey zero 70 e yakındı ki o bile çok pahalı.

mecbur alınıyor.
171 lira ne lan? koliyle mi alıyorsunuz oğlum? ya da aldığın yer senin üzerinde bir şey denemiş ama senin haberin yok.
iki-üç hafta önce 26 tl idi.
en ünlü marka değil onun bir altı.

farklı yerlerden mi alıyoruz aliminiyum.
22 yaşındayım ve henüz prezervatif almamı gerektirecek bir durum yaşamadım. evlenene kadar da yaşamayı düşünmüyorum. o yüzden şöyle 5 6 yıl sonra buraya gelip serzenişte bulunacağım. bu arada geçen şey ürünlerine baktım o kadar pahalı değildi senin baktığına altın tozu falan mı kattılar acep?
Sivas da 30 erkek grup seks haberi vardı ya...
Hatırladınız mı?
O yiğidolardan biri sözlük de başlık açıyor.
30 kişilik alınca fiyat da bu olunca yiğido haklı tabi.
https://www.hepsiburada.c...egori-fmcg.durex-shopping
prezervatif kullanmayın kardeşim ben kullanıyor muyum.
koli fiyatı falandır lan o. siz paket sanmışsınızdır.
konuşsan sefa pezevengi ilan edilme tehlikesinden ötürüdür.
bu arada seks her türlü zamlandı. taksan prezervatif, takmasan bebek bezi, çavuşu tokatlasan tuvalet kağıdı, tankeri devirsen çarşafları yıkamaya deterjan zamlı. hayat her açıdan bahallanmış.
"hala niye geri çekme yöntemi var?" sorusunu yanıtlayan durum.
bu fiyata eskort da dahildir muhtemelen. sadece prezervatife o kadar para verilmez.
Sanki alıp iliskiye giriyorsunuz.balon yapip patlatiyorsunuz.sizin gibi leş ve maymun gibi erkeklerle kim birlikte olmak ister?

Kadın'in büyük yoklukta olmasi lazim.
erken boşalma sorunu olan ve tırtıksız karşı tarafı tahrik edemeyen bireyler de versin bir zahmet 171 tl yi. normal erkekler için bu ürünün ekstra bir faydası yok al 30-50 tl bandında devam.
kullanılmazsa doğacak çocuğun bezinden, okulundan her türlü daha ucuz olduğu içindir.
Prezervatifin haddinden pahallı olması, ülkede birşeylerin yanlış gittiğinin göstergesi olabilir.
Doğru söylüyor aslında.pahalı olunca etraf gerizekalı doluyor.
" o kışlık olanı " dedirtir. yazlıklar çok ucuz.
bütün bunlar etin ete değmesi için amarikanın oyunları.
şaka şaka sakin olun ve sevişmeye deavm edin.

görsel
Dis macunu 30, deodorant 18 tl, en ucuz zabun 4 tl iken akli skinde olan milletimizin tabii ki kisis temizlikle degil de, sigara ve prezervatif fiyatiyle ilgilenmesi en doğalıdır. Bu başlığı açan, veridigim ürün/ fiyat bgisindem bihaberdir kalıbımı basarım.
Ben aynı prezervatifi 3 kez kullanıyorum artık.
o fiyata alırsan kendini prezervatifsiz kuru kuru ziktirmiş olursun.
motorluları felan bile daha ucuz amk.
Gümüş mü lan bu prezo da bu kadar para. 20'lik paket 59.90, yanında da handcreme hediye.
Gözünüzü seveyim zam yapmayın buna. Bu ülkenin gerizekalı nüfusu zaten yeterince fazla!
güncel Önemli Başlıklar