bugün

(bkz: poşet)
nicki korkusuzca poşet başlığına yönlendirilmiş yazar.
altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
eline aldığı herşeyi kırıp döken çok kötü fena sakar bir yazar... yada bu entry ile rezil oluyorum. *
(bkz: #6643794) ne demeli yazarı. *
köfteleriyle sınıfı geçen yazardır.
kaybolan telefon gibi kendi istediği zaman bulunan yazar. severim keratayı ama, tüm dünya yı dolaşmış biri olarak özgüven sıçması gerekirken, yani afedersiniz bokunda bile kültür partikülleri olması lazımken, hala saçma saçma işlere kafasını takıyor. hayır ağzını burnunu kırıcam o olacak. zaten erasmusla isveç lere gidip biricik arkadaşına çikolata almadan dönmüş. ****
"aaa ben bunu tanıyorum" yazarı.
bazı güzel duyguları tıpkı bir evcil hayvan gibi sebepsiz ve sonsuz yaşamasını dilediğim yazardır.
kömürü altın haline getiremediği için beni hayal kırıklığına uğratan kimyacı insanı. senin gibi kimyagen* olmaz olsun.

(not: elmasta olur.)
diferansiyel denklemleri çözebildiği halde erkek denklemlerinin çözümüne ulaşmayı bırakın yanından bile geçemeyen yazar. yazık bir de mühendis olacak.
benimle aynı kaderi paylaşan yazar arkadaşım. kendi kendime acır ve üzülürken onu dinleyip kendi üzüntümü hafiflettim resmen.

umarım gerçek aşkı ve mutluluğu bulur birgün. o da ben de. * üzülmesin hep gülsün.
yardım sever, dikkatli yazardır.
kendisini insan görüp sırlarımı paylaştığım lakin beni sözlüğe afişe etmekten çekinmeyen kimyasal zararlı. ama ben konuşursam ağır olur.*
güncel Önemli Başlıklar