bugün

böyle yanakları sıkılası, sevilesi, mıncıklanası minik bir çocuktur.

alt komşunun oğludur bu sevimli çocuk. büyüyünce ne olacaksın diye sorduğunuz da "polis" diye cevaplar hemen. ardından da "üniversiteli teröristleri dövücem" diye yapıştırır. helal olsun sana be!
(bkz: vurcam copu vurcam copu)
ülkenin geleceği çocuktur. vatanını teröristlerin eline bırakmayacak cesur yürekli aslan parçasıdır. odtülü provakatörlerin saldırısına da uğrar şimdi bu.
Zor zamanlar geçiren çocuktur. Ailesinin elinden alınması gereklidir olabiliyorsa devlet daha iyi eğitimle yetistirmelidir.
sikmek varken dövmenin yanlış bir hareket olduğunun, anlatılması gereken çocuktur.
çocuktur, birşey demeden geçersin fakat daha sonra ailesi bulunup ailesinin ağzı yüzü dağıtılmalı.
neler öğretmişsiniz bu çocuğa? diye azar çekilir, sonra devamında ufak bir konuşma yapılır:
üniversitede herhangi bir şiddet kullanmadan, kimseye zarar vermeden haklarını arayan bir grup öğrenciye polis uyarısızca saldırmıştır.
hiç mi izlemediniz görüntüleri? polis kamerasından da izledim gene aynı lan gene aynı.
susun o zaman, görüşlerinizi belirttikçe dövsünler sizi, kabullenin.
(bkz: susma sustukça sıra sana gelecek)
(bkz: reginald reggie van dough jr)
adam ol da odtülü ol denilir.
ileride all cops are bastards sözüne kendiside dahil olacak ve copladığı, biber gazı sıktığı her insanın ahını çekecek çocuktur.
delikanlı çocuktur. vatanı terör yuvası haline getirmek isteyenlere kötekle cevap verecektir. helal olsun öyle velede.
(bkz: solcu olunca ben de polis öldüreceğim diyen çocuk)
şiddete şartlandırılarak büyütülmüştür. herhalde barış ve hoşgörü içeren bir dünya kendisine öğretilmemiştir. ama neticede çocuktur, hala kendisine bu isteğinin ve bu tür şeylerin yanlışlığı öğretilebilir.
kendisine hediye edilen yunus üniforması ile teşkilata ilk adımını atmış çocuktur.

adam olacak çocuk!
çocukların ufuklarının dar olmasının nedeni çevresindekilerdir.

çevresi ne kadar dar ise çocuk da o kadar oluyor işte.

yani burada sorun odtülü öğrenci dövmek isteyen çocuk değil bizzat çevresidir.

aynı çocuk tv de dövülen doktorları görüyor da neden "büyüyünce hasta olacam doktor dövecem" demiyor çünkü çevresi "şimdilik" doktor dövmenin kötü bir şey olduğunu biliyor.
(bkz: sıkıcam gazı sıkıcam gazı)
vatanın öz evladıdır. büyüdüğünde on numara adam olacaktır. helal olsun sana çocuk önce biber gazı sık sonra copla onları yerde kafalarını tekmele. kafalarına gaz bombası at. 1 mayıs meydanlarını kurşunla.
emrah serbes'in üst kattaki terörist hikayesini akla getiren bebedir.
özellikle her eylemi terör eylemine dönüştürenleri dövecek çocuktur. adı gibi oğuz soylu türk töreli çocuktur...
istese de odtü'lü olamayacağını baştan bilen mankafa velettir. kıskanç işte!...
o kafayla odtü'lü olamayacağını bildiği için, makus talihine baştan boyun eğip polisliği seçmiş çocuktur.

kıyamamdır.
Türkiye'deki sikindirik sınav sistemi ve ezberci eğitim anlayışıyla odtü'ye girenlerin bir bok olmadığını bilen çocuktur.
sike sürülecek aklı olmayan insanların çocuk yapması ve büyütememesinin eseridir. bu yüzden eğitim şart diyoruz. cahillerin elinden çıkan nesillerde cahil olacaktır.
neden odtülü diyerek merak ettiren çocuk.

Şimdi bir odtü mezunu olarak alındım neden odtülü neden itü, boğaziçi bilkent, sabancı, koç değil.
iki tane de benim için çaksındır.
insanın nasıl biri olacağını yüzde doksan oraninda ailesinin belirlediğinin kanıtıdır. Nerdeyse herkesin neredeyse bütün fikirleri çocukken atılan temellerin üzerine atiliyor malesef.yıkalım tabularımizi!
güncel Önemli Başlıklar