bugün

(bkz: ayşe sürücü)
şeffaf gördüğü polis kalkanını yarıp geçeceğini düşünüp kalkana kafa atan, ama geri sekip beyin ancuklaması geçiren terörist vekildir.

izleyelim;
https://streamable.com/xs6k3

--spoiler--
HDP Şanlıurfa il Örgütü'nün kayyum protestosuna müdahale eden polisler, HDP il Eşbaşkanlarının da bulunduğu 5 kişiyi gözaltına aldı. Müdaheleden rahatsız olan HDP'li vekil Ayşe Sürücü, polis kalkanına kafa atmaya çalıştı.
--spoiler--

bu halkın vergileri ile maaş alacak, meclisin her türlü imkanlarından yararlanacaksın, ama gidip bu halkın çocuğu olan polise kafa atacaksın.

böyle beyin ancuklaması geçirirsin işte pis terörist...

şimdi bu teröristin boynuna falan bir zarar geldiyse onun tedavisini de meclisin imkanlarını kullanarak yaptıracak. en çok da ona üzülüyorum.
allahın belası ortadoğu fareleri sizi... (bkz: )
kafa atıyor ama bilinçli mi atıyor bilemedim.
dengesiz bir şekilde koşuyor kalkana doğru.

her neyse.
hdp'yi sevmem, üzülmedim.
Sektiginde hayrına biri vuraydi. Havadayken.
hdp'lilere zaten diyecek lafımız yok da, şu kayyum atamaları ne kadar inandırıcı? geçen gün beş belediyeye daha kayyum atandı. gerçekten kanun dışı işlere bulaştıkları için mi? yoksa seçimle kazanılamayan belediyeleri ele geçirmek için mi?
Amaç ne ablacım napıyosun pelerin görmüş boğa gibi?

Türk polisi rodeo eğitimi almıyor diye bu kadar üzerine gidilir mi? *
Uludağ kamu spotu: ilk 6 ay anne sütü önemli.
Kamu malına zarar vermiştir.
(bkz: zeka nedir neye yarar)
Bumerang da denilebilir.
Ahahahahahaha.
chplileri üzen olay. onlar da gezi de az kafa atmadılar tomalara, kalkanlara haha.

evet.
cohopololoro ozmoştor zoyoroto godocoklordor. sizinkiler ziyarete gidip megri megri diye türkü çığırmasın gene pkk marşı ile beraber ? balıktaki zeka, hafıza sizden kat kat üstündür oğlum.