bugün

(bkz: çizdirmeden getir hacı)
Hayır çünkü ben kotuğu çok öne çekiyorum. Şimdi koltuğu ayarla aynayı ayarla suçlu kaçar. O yüzden alsa da işe yaramaz.
tabi ki vermem, o ben istediğimde verecek mi ki ben o istediğinde vereyim.
amirim benzini sen koy.
abd'de her yerde bu yoktur. eyaletten eyalete değişir. kaliforniya eyaletinde polis sizi durdurduğu ve istediği vakit aracınızı teslim etmek zorundasınız. tabi ki bu durumda olası bir zararı devlet karşılamayı taahhüt etmiş oluyor. eğer yardımcı olmazsanız 50 dolar ile 1000 dolar arasında cezası var.

türkiye'de ise, şuanki durumda siktin sene vermem. zengin olsam belki.
polis rozetini ve kimliğini bana vermesi koşuluyla kabul ederim. elimde takas imkanı bulunur en azından.
sikerim lan ne vericem koltuk ayarını bozar şimdi o.
aynı ayarı bidaha bulmam 1 günümü alıyor olmaz.
i.tatlıses mod on
Vermem ,veremem verirsem şerefsizim.
Mod off
Otursun yan koltuğa ben yetiştiririm onu.
arabası olmayan insanlar rahatça porschesini verir. devletin parası mı bitti amk güç bela aldığım arabaya göz dikti bana ne amk derim.
beraber gidelim abi diyerek olay toplanır. evet.
işini görüp geri getirdiğinde devlete ödediğim %45 özel tüketim vergisini de iade ederse kesinlikle veririm. Neticede mevzu özel tuketimden çıkmış, kamu tüketimi falan olmuştur.

(bkz: Ölücü)
vermem diyenler sike sike verecekler efendim.
vermem canım niye vereyim. nos yere burda kimse milliyetcilik yapmasın.
ben vermem babane.
hem devlet bunlara araç bilmem ne falan vermiyor mu..
bir kere bile vergisini ödemediğim, yıllık bakımın yanından bile geçmediğim hatta ve hatta yakıt almaya bile tenezzül etmediğim çünkü en başından araç sahibi olmadığım için niye öyle bir şey yapayım?
hayatı hollywood filmleri tadında yaşadığınızı hissettirecek olan mevzudur. düşünsene o filmlerde mel gibson bruce willis brad pitt yada en olmadı will smith gibi adamlar yapıyor bunu arabayı verirken insanlar mutlu veriyor.

peki ya burada ? ennnn la aşşaa hığğmınnnaaaaa goduğummmm ennnnnnnn. öfff ne sıkıcı lan..
araç dediğim freni tutmayan 18 vites arka tekeri patlak bisiklet alsın helali hoş olsun.
muhtemelen polisten daha iyi bir sürücü olduğum için kendisinin yan koltuğa oturmasını söylerim, nereye gidecekse, kimi kovalayacaksa bu işi ben yaparım. o sadece yan koltukta otursun bana yolu tarif etsin.
Tabii ki vermem ülkede polisim diyip jandarmayim diyip sayısız insan dolandırılıyor belki durduran herif aslında polis degil sahte rozet sahte kıyafet ben bilemem ki. Bu arada mantikli taktik lan milletin aracini çalarsın feci taktik verdim demin.
Vermem ulan!

Daha yeni pasta cila yaptırmışım, sigara içirmiyorum.
vermek zorundayım. vermezsem operasyona müdahale etmiş olurum.

şeyde bile yazıyo o, sigorta poliçesinde. polis aracını istedi, bende iyice bi audi var mesela, ucuz araba diildir, onun sigorta poliçesinde diyo ki, polis istedi araba vuruldu, yamuldu, 30 bin euroya kadar ütün masrafları sigorta şirketi üstleniyo. hatta sana araban bakımdayken al sür diye, aynı marka arabadan bedavaya tahsis ediyo.

almanya´da - burası almanya- polis arabayı istedi mi, ilgili ilgisiz, arabayı bakıma götürür, devletin kasasından arabanı süper bir hale getirirsin. polise arabayı verdin, hiç vurmadılar arabayı, olsun, sen gene bakıma götür, arabada yapılması gereken herşeyi yaptır, sigorta öder onu.

onun için ; keşke polis bizden araba istese. onlara hayvan gibi mercedes tahsisli. onların ihtiyacı yok.
Hiç düşünmeden vermem,düşünürsem zaten hiç vermem,vermem yani.
veririm ama depoyu fullemek şartıyla.
almadan vermek allaha mahsustur.

parasını verirse neden olmasın?
kardeşime bile vermiyorum.

onun zorunlu sigortası, kaskosu, mtvsi, senelik bakım, yakıt için giderleri..

bu kadar devletin kasasına para girerken benim aracıma muhtaç kalmayacaktır diye düşünüyorum. ha bu kadar ödeme yapıca da kusura bakmayın kıymetli oluyor.
la sanki porşunuz falan var da
kapının önündeki araba, eminim 50 km bile gitmeden stop eder
ben mercedes capacitiyi veririm gezsin dolaşsın kekolar

cacık cacık işleri bırakın
yurtdışı için ;
memleket şu anda yüksek risk ülkesi
zamanla cüzdanı hafif hafif yakmaya başlasın
o zaman da espirilerinizi alalım.
güncel Önemli Başlıklar