bugün

çiçek tozu.
ilk bahar ve son bahar aylarında çiçeklerin bıraktıkları tozlar bütünüdür. insan da allerjiye sebebiyet verir. akıllara zaradır.
3. nesil yazar. *
aramıza hoşgelen an itibariyle yazar olmuş sözlüktaş.
hoşgeldin cümlesinde özne olmayı hak etmiş nesildaşım, sırdaşım, küçük kedim benim. *
allerjinjiz varsa bahar aylarında hayatı size cehennem eden çiçek tozu.
(bkz: alerji)
zirvede tanışıp, kaynaştığım yeni yazar olmuş hanım kızımız. içtikçe açılmıştır.
kendi yedikleri fotograflarca belgelendiği için yediğim iki lokmaya göz dikmiş, boğazıma dizmiş kişidir...yine de memnun oldum tanıştığımıza.
ordunun derelerini yukarı akıtacağa benzemektedir kendisi, korkmaktayım açıkçası*
birlikte dost kitabevinin önünde donaraktan beklerken tanıştığım yazar kişisidir. pek sessizdir.
dün sabaha karşı karşılıklı çorba içerken ismail aq,fewzi1907 ve benim " nickinin altına bir sürü entry giricez, sende celebrity olucaksın nı ahahah " şeklinde tehdit ettiğimiz, bütüüün gece dansedip bir dakika oturmadığımız, şehsen benim gördüğüm anda kaynadığım arkadaşım. diğer zirvelerde de görüşelim hatta. *
halk arasında nedense afrodizyak etkileri bulunduğuna inanılan ve güç kuvvet verir diye kahvaltılarda balla birlikte zorla yedirtilen sınavlarda ise zihin açma özelliği olduğu bir şehir efsanesi haline gelmiş herderde deva ama elerjik insanlar için tam bir kabus demek olan ciçek tozudur . eczanelerde hatta bir aralar kırtasiyelerde bile bulunurdu fakat eski popülerliğini diğer doğal cinsel güç arttırıcı bitkilere bırakmıştır .
kanatçı da sessiz olmasına rağmen sonradan baya bir açılan yazardır. tüm gece zıpladı durdu, oturanları zorla kaldırdı. lakin o ne biçim nicktir, okuduğu okul da bir şeye benzememektedir, ayrıca pek te saftır.* ne dediysek kandı*. ayrıca bu entryme cevap vermezse çaylak olacaktır haberi olsun.*
ciddi konularda hep aynı şeyleri düşündüğümüzü öğrenmemle pek bir sevindirik olmama neden olmuş yazardır. zirvede de kendisine o yüzden özel ilgi gösterdim. evet, bunun adı yanlılık ama umrumda bile değil.*
iyi ki var...
ankara duvarlar sarhoş zirvesinde cosmuş yazar. valla yerinde durmadı.
ankara duvarlar sarhoş zirvesinin en oynak yazarlarından biriydi. witch ile beraber yelerinde durmadılar bütün gece.fasılda sesiz sakin durmasına aldandım. Ben nasıl bir eşşeklik edipte seni kaldırdım yerinden ne güzel masum masum oturuyodun, o masumiyetin altında bir canavar yada furby olduğunu bilsem hiç ilişirmiyim * ölüm fermanımı imzalamışım haberim yokmuş.Şaka bir yana dünya tatlısı, birtanesi,enerji dolu başarılı *** yazar. Nice zirvelerde buluşmak görüşmek dileğiyle.
pek çok insanın her ilkbaharda "bu havada kar!" tepkisini verip, sonradan "haa polenmiş.." diye şaşırdığı (bir insan aynı olaya en fazla kaç kez şaşırabilir ki??) doğa olayı.
Bu yazar kişisi, hiç oturmadı. Gerçekten de oturmadı. içinde 238.456 tane kurt var herhalde (bkz: küsüratlı sayı verince inandırıcı olmak). Bir insan bu kadar enerjik nasıl olabilir, nasıl 5 saat boyunca hoplar zıplar yorulmaz aklım almadı. Bir de her sandalyesinden kaldırıp da önünde geçebilmem için resim çektirdi. Geleceğin julia robertsi*.
endomitoz geçiren mikrosporun son hali.
zirvede dolmaları lüpür lüpür götüren yazar. sonra da ben yemedim ayağına yatmaktadır, gördüm geçmişti köşeye gizli gizli yiyordu. kaçmaz efenim kaçmaz.
muhabbet ede ede bir hal olduğumuz yazardır. çektiğim resimleri beğenmeyip sanat danışmanı olarak ismail aq'yu çağırıp, bir on resimde ona çektirmiştir.*
bir tepsi çiğ köfteyi tek başına yiyen yazar. ayrıca çantaya attığı domates ve marullar hakkında da hiçbir şey bilmiyorum, görmedim, duymadım.*
insandaki sperm=çiçekte polen

neyseki spermler polenler gibi havada uçuşup burnumuza girmiyor...
şu sigarayı tutsana bi...
tanım: iki kollu, iki bacaklı, iki gözlü yazar.
tee bir ay önce dost un önünde gördüğüm andan beri sevdiğim yazar. garip ama gerçekten gördüğüm ilk saniye sevdim ben bu hatunu. boşuna sevmemişim demekki. *
güncel Önemli Başlıklar