bugün

beni benden alan online fps oyunu.
özünde güzel, kaliteli olmasına rağmen "ng" olayı ile sıçıp sıvayan oyundur. abartılı silahlar, kadın avatar, +can, +hız, erken doğma, seri silah değiştirme gibi malca özellikleri yeni başlayanlar bile tl cinsinden para ile edinebildiklerinden dolayı oyunda zevk mevk kalmamıştır.

ulan bi oyun yapıyonuz bari özünü koruyun be kardeşim. anasını siktiniz zevk fln bırakmadınız. parayı basan amına kouyoyor ortalığın.
cheytac m200 ile sniper modunda çılgın attığım oyundur.

görsel
görsel
görsel
görsel *
görsel *
görsel
parayla en iyi silahları alan bebelerin kendilerini bir bok zannettiği oyun.
vasat liseli oyunudur.
counter oyunun benzeri olan türkçe seslendirmeli online fps oyun.
"işte, şu an tam oynama zamanı, canım da oyun oynamak istiyor. açayım da biraz oynayayım şu oyunu. rütbe atlamak gerek." diyorsunuz ya aslınde demeyin bence. çünkü oyuna girince hile ve k201 yüzünden tekrar soğuyup oyunu kapatıyorsunuz. bu da böyle bir oyundur artık benim gözümde.
k201 ile milleti çıldırtmayı çok sevdiğim oyundur. üstteki entryi refere edecem şimdi olmayacak.
binbaşılığa adım adım yaklaştığım oyundur.
tüm paramı ng almaya harcadığım oyun. memleketımde ınternet cafelerın vazgecılmez oyunu.
başarılı bir oyun bence.-J.Chouart` eklemek isteyen olursa buyursun eklesin.
Turnuva takımımda bulunan Eşref abimin Klan maçı sırasında kalp krizi geçirerek vefat etmesinden sonra bıraktığım oyun.
ilk okulluların ve liseliler ile oynanılmayacak hale gelen oyun. ancak çok severim genede oynarım. oyun modları olsun, klan sistemi olsun, ekipmanlar, bazı oyuncular ve GM' ler olsun severim. klan muhabbeti falan olmasa çekilmez aslında ama arkadaşlar veya tanıdıklar ile oynanınca ayrı bir zevki oluyor. gelelim oyundaki hesabıma... binbaşı 2. kademe çarım var, takma ad: Just|Bq`.
Klanımda var bir tane adı: JustAGamE. bu arada denemenizi tavsiye ederim. oyun türkiyenin en iyi mmo fps oyunudur...
Üniversitemin uzamasında parmağı olan online olarak oynanan first personal shooter tarzındaki oyun. V'lenin . bıraktık artık hocam
işin içinde türkler olunca tabiki bu oyununda ağzına sıçılmış. wall hack* denen duvarların arkasını gören düşmanın gelip gelmediğini gören duman bombasını etki etmeyen programları kullanan userlar oyunun amına koyuyor. liselilerin fazlalıkta olduğu bu çoğunluk oyunun içine etmiş. aslında güzel bir oyun fakat türklere özel server kurulursa böyle olur tabiki. emeğe saygı diye birşey yok ülkemizde. emek hırsızlığı ise sürüsüne bereket. kıll/death oranı %60-70 olanlar var. tabiki bunların çoğu vh. bunlar gmler tarafından takip edilmeli ve banlanmalı. ama kimse şikayet etmeyince onlarda umursamıyorlar tabiki.
tavsiye: başlamayın. yabancıların çoğunlukta olduğu oyunları oynayın.
gumus nickimle uzun zamandır oynadığım onlayn savaş oyunlarının en kaliteli sidir.
uzun süredir oynadığım, modern counter tarzı oyun.

simgeli klanımıza oyunu eğlenmek adına oynayan herkesi bekleriz. *
yaklaşık 1.5 senedir oynamadığım oyundur. oyuna dinozor falan karışmış. yüzbaşı 5. kademeydim galiba. özledim lan.
wolfteam gibi değil yaşıtlar genellikle 15-20 arası galiba bir arkadaş bana öyle demişti. dinozorlar falan varmış.
ücretsiz diye başlatıp, akabinde seni oyuna bağlayıp, ardından aldığın görev kartları dolayısı ile puanlarını bitirip ve biten puanla birşey alamadığın için gerçek paranla sanal para alıp karakterini güçlendirerek ve bunun yanında güçlendirdiğin halini beğenip her ay para yüklediğin, harçlığının sadece bu oyuna gittiği ama çokta güzel bir oyundur. Çok fazla kişinin hile kullandığı ve bu hilerle insanın canını sıktığı bir yerdir.
gayet güzel online oynana bilen bir oyundur.
Betadan beri oynadığım, eğitim hayatımın içine eden oyundur.

Bu da yapmış olduğum videodur.

http://www.youtube.com/watch?v=v_tgCm9-0qI
bulunduğumuz yıla göre grafik detaylarının çok geride kalan oyun. zira beklentileri grafik şeklinde olan insanları tatmin etmeyebilir ama oynanabilirlik açısından başı çeker. en yeni grafik motorunu kullanarak yeni çıkan f2p tarzı oyunlar şu anda revaçta. ayrıca çok sağlam sistem gerektirir. şu anda mmofps piyasasında başı çeken oyunlar;
(bkz: warface)
(bkz: blacklight retribution)
(bkz: planetside 2)
(bkz: ghost recon online)
(bkz: tribes ascend)
grafikleri günümüz online fps oyunlarına göre gayet güzel olan oyundur.
özellikle son dönemlerde yöneticilerin çalışmalarıyla neredeyse sıfıra indirilen hile kullanımı oyunun zevkini katlamaktadır. oyun içerisinde gerçek parayla satılan silahlar ve ürünler olsa da oyuna hiç para yatırmayanlar da yetenekleriyle para babalarını ezebilirler.
ng denilen oyun parasına insanların yüzlerce tl yatıran mantıksız para tuzağı.