bugün

Kırmızı bültenle aranan asker katili devletin televizyonuna çıkar ve seçimde bir parti veya cephe yararına oy kullanmasını ister.
Terör örgütü liderinin mektubu televizyonlarda okunur, düşünce ve söyleminin doğru olduğuna seçmenin onun isteği yönünde oy kullanması gerektiği bizzat devleti yönetenler tarafından dillendirilir.
Bunlara sözü dinlenmesi gereken muteber kişiler, kanaat önderi muamelesi yapılır.
Ne zaman oldu bu?
1 sene önce.
Ama 8 sene önce atılan twit için de ceza verilir. Doğrudur, hakkıdır bu ceza.

görsel

Ama...
https://m.youtube.com/watch?v=RnvcQcLpiII

görsel

görsel
iktidarın çifte standartıdır.

Fetö, 15 temmuz'u gerçekleştirdi diye fetö'nün bütün bağlantılarını kestiler ülkeden diyebiliriz. Gerçi bunların samimiyeti yüzünden ergenekon-balyoz kumpası ve 15 temmuz gerçekleşti. O malum gecede it, iti ısırdı aslında.. Onu geçtim, kadir topbaş hainler mezarlığı kurdurdu ve darbeci askerleri oraya gömdürdü cenaze namazı bile kıldırmadan ama kendisi ve damadı fetöcü çıktı.. Bak sen şu işe..

Pkk'nın siyasi ayağı ve pkk sempatizanları hâlâ ülkede cirit atıyor.. Bu konuda yeterince sert değil devlet.. Ben sebebini biliyorum aslında.. Malum ırk, devlette çok etkin hale geldi. Siyaseti ele geçirdiler resmen. (akp, chp, hdp) pkk'lılara yeterince sert yöntemler uygulanmamasının sebebi bu bence..

Kobane'de kürt teröristler kurtarılıp, onlar türk hastanelerinde tedavi edilmedi mi?? Edildi. Kürtler bunu devlete yaptırabiliyorlar.. Bakanlıkların ve meclisin içi kürt dolu. Medya da kürdofil dolu.. Bu durumda tabii, pkk'lılara sert yöntemler uygulanmaz.. Bizim işimiz yaş bu arapçı ve Kürtçü iktidar başımızda olduğu sürece..
evet, büyük bir çifte standart vardır çünkü pkk'nın siyasi ayağı olan partiyi kapatabilirler ancak fetö'nün siyasi ayağı olan partiyi kapatamazlar.
güncel Önemli Başlıklar