bugün

Bu devlet ile
Wwwnahcek.com
tüm kürtleri temizle biter nokta net.
(bkz: Osman pamukoğlu)
Vereceksin ateşi, yakacaksın hepsini!
(bkz: atom bombası)
bitirilmek istenirse, kararlı bir devlet iradesiyle bitirilir. osman pamukoğlu yalnızca 3 senede hakkari'de terörü tamamen kazıyıp atmıştı. pkk dağılma noktasına gelmişti. daha sonra ise büyülü (!) bir şekilde kendisi istifaya zorlandı. 1994-1997 arası olan operasyonları bir araştırın bakalım, doğru mu değil mi söylediğim anlarsınız.
bu ayila bayıla gittiğiniz terörist kılıklı garsonlari çalıştıran oo ciğerciler var ya.

misal o ve onun gibi gelir Dağılımıni Türk'ten teröriste aktaran işletmeleri boykotla başlar. etini teröristen alır, garsonu teröristen seçer. parayi alır fişini Kesmez.

Ekonomidir en büyük mücadele.
para kaynakları kurutulmalı nerden emir alıyorlarsa onlar indirilmeli.

yani baronların ve fetö nün medyası dahil tüm şirketlerine el konulmalı hepsi içeriye tıkılmalı. bak bakalım pkk dhkpc ve diğerleri kalıyor mu.

bu uğurda savaşabilecek vatansever savcılar aranıyor.
Doğuda halkla konuşma yaparsın pekaka diyenleri ayırır pekeke diyenleri ise Suriye ve kuzey Irak'a sürersin. O zaman biter.
ermenistan a savaş açarak. istediğiniz kadar parti kapatın bunun sonu gelmez. ya biz olacağız ya ermeniler. bunun sonu yok.
sınır ötesi operasyon.
Amerika ve avrupanın desteğini çekmesiyle birkaç günde bitecektir.
Öldürerek, yok ederek, bütün gücünle üstüne giderek! Kontrolünde bulun durduğu bölgede halka sahip çıkarak, güvenliği sağlayarak ve bilinçlendirerek.
Sadece karadan püskürtmek amacı ile karşılık verilmeden, tank, helikopter, ne varsa tüm güçle ölüme meydan okuyarak, düşünmeden görüldüğü yerde kurşuna dizilerek... Dağları, taşları havaya uçurarak...
Sadece karadan püskürtmek amacı ile karşılık verilmeden, tank, helikopter, ne varsa tüm güçle ölüme meydan okuyarak, düşünmeden görüldüğü yerde kurşuna dizilerek... Dağları, taşları havaya uçurarak...
hdp nasıl biter sorusuna eşdeğer bir soru.
kaçakçılığın önünü kes, pkk bitsin.
Çözüm ne hendekte ne de tankta, ateşkes ve müzakerede.
Edit: Arkadaşım eksileyeceğine düşünceni söylesene bunu eksikemenin kan isteyen terör faaliyetlerinden ne farkı var yanı?
kararlı, dürüst, gözü kara, geçmişi ve yetki dönemi temiz, hırsızlık yolsuzluk rüşvet ihaleye fesat karıştırma kamu mallarını peşkeş çekme, uşağının * üstüne kurduğu sözde vakıf ile rüşvet paralarını toplama, karadenizli müteahhitlerle kirli ilişkilere girme vb mevzularla elin gavuruna koz vermemiş bir hükümetin sistematik çalışması ile halk desteğini de arkasına alarak bu topraklardaki narko terörün kökü tamamen kurutulmasa da marjinal seviyeye çekilebilir.

neyin eksik; istihbarat teşkilatın mı yok, kolluk güçlerin mi zayıf, çatışma için silahın mühimmatın mı yok; mücadele için asker polis sıkıntısı mı çekiyorsun.

dağdaki militanlar ve şehirlere yerleşmiş milisler; bu tip mücadelede taktik ve yöntemlerin kitabı yazılmış bunu uygulamak için iradeden başka bu ülkenin nesi eksik.

mücadele sürerken örgütün para kaynaklarını kesmek, dış bağlantılarını engellemek için masaya elindeki kozlarla oturmak pek zor olmasa gerek. elin conisi kıtalar arası adımlar atarken yıllardır iş başındaki hükümet bikaç ilin bikaç semtine panzerlerle girmek zorunda kalıyor ve haftalardır hatta aylardır tam bir sonuca ulaşamıyorsa sorumluların bu fiyaskoyu üstlenmesi ve gereğini yapması gerekir.

bu siyasiler akşamdan sabaha o makamlara gelmediler, seçimle bu yetkileri elde ettiler; 3 mahalli 4 genel seçimden bir referandum bir de cb seçimden açık ara önde çıkan parti ve onun dangoz seçmeni sorumluluk alıp "evet, biz hata yaptık, bu işin bu kadar uzamasına, dallanıp budaklanmasına o ya da bu şekilde seyirci kaldık göz yumduk" demediği sürece bu topraklarda her iki taraftan kan oluk oluk akacak, terör ülkenin hem yumuşak karnı ya da bir zaafı olarak kalacak, elin ecnebisi yahudisi bu kozu istihbarat elemanları eliyle ülke aleyhine kullanmaya devam edecek.
30 küsür sene uzamış böyle bir mücadele insanlık tarihinde pek görülmüş bir şey değil. insanların oturup artık ciddi ciddi bu maddi manevi zarar veren, vatandaşın onurunu gururunu kıran, umutlarını yok eden terör belasına kesin bir çözüm bulması gerekiyor.

düzenleme, imla.
marksist çizgide olduğunu savunan sözde özgürlükçü bu kişilerin asıl amacı temelde baktığınızda özgürlük ve anti emperyalistlik olması gerekirken pkk tam olarak emperyal güçlerle iş birliği yapan hatta onların yardakçısı halini almış hatta ve hatta tamamen bunun için birilerine birilerince kurdurulmuş bir örgüttür.

kürt soyundan gelme bir vatandaş eğer "ben kürdüm ve özgürlük istiyorum ama özgürlüğü özgürlüğümü elimden alanların bana hediye etmesini sağlamak için akrabalık ilişkim olan türke ihanet etmek yerine ben o türkle bir olup o emperyal gücü önümde dize getirip bu kardeşlik çerçevesinde bu ülkede özgür yaşarım." düşüncesine gelebiliyorsa,

eğer o özgür kalsın diye ona yardım ettiği düşünülen bazı güçlerin aslında onu ırakta nasıl katlettiğini ırzına geçtiğini görebiliyorsa,

eğer şu anda çoğu kürt bölgesi eğitimsiz işsiz parasız pulsuz parası olanın da çoğu ahlaksız vaziyetteyken bunun sorumlusunun eğitimsizlik bu eğitimsizliğin de onları maşa edenden geldiğini görebiliyorsa,

eğer öz vatanım dediği yerde özgür yaşamak isteyen kürt hakkariden izmire işsizlik yüzünden göç ettiğinde, diyarbakırdan terör yüzünden göç ettiğinde bırak özgürlüğü daha toprağında oturamadığının farkına varıyor ve

ya devlet başa ya kuzgun leşe mantığı çocukluktan itibaren tek devlet ve bu devlet bize yeter mantığını tüm kürt avam-ı ahalisinin zihninde yer bulabilirse o zaman işte kürt kardeş sen kürtlerin yoğun olduğu bölgede kürtçeni de konuşur türkçeni de konuşur devletine de bağlı kalır 3-4 bin lira asgari ücretli bir ülkede de yaşar mısın yaşarsın. belki uzun zaman sonra görürüz o günleri...
ortadoğuya barış gelince yani hiçbir zaman. yinede umudu kaybetmemek lazım.
Para kaynaklarını kes, silah tüccarlarını kitle ve silah üretimi durdur dünyada yani nah biter.
yine soyluyorum devrimci sosyalist komunist orgut gazete yazar medya parti sanatci uni oda dernek yok edilecek.chp ve hdp kapatilip hepsi idam edilecek. not: chp ataturkcu parti demeyin yeminle oyarim
Kazara birkaç milletvekilini katlederlerse en fazla 2 gün sürer bitmesi.
Sıra bana da gelebilir korkusu başlarsa anında bulurlar en iyi çözümü.
En iyi çözüm için (bkz: Pakistan dan nükleer başlık satın almak)
Ekleme: biz istersek hediye bile ederler, kafirleri vuracağız dememiz yeter.
Hain pkk'nın kafası ezilmeli, kansızların ekonomik kaynakları kesilmeli,bu hainlere yardım edenlerin açıkları bulunarak önleine koyulup tehdit edilmeli ve yardımlarını geri çekmeleri söylenmelidir.