bugün

PKK cenazelerinde boy gösterip, PKK seviciliği yapıp, şehitlerimizin kemiklerini sızlatan vekillerdir.

1) Gamze Akkuş ilgezdi

2) Sezgin Tanrıkulu

ilgili haber: http://m.sabah.com.tr/gun...ilgezdi-pkkli-cenazesinde

Tek tek bulup ekleyecektim lakin bakan Bozdağ hepsini bulmuş eklemiş, liste şöyle:

BOZDAĞ LiSTEYi AÇIKLADI

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, CHP'lilerin 2016'da terör örgütü üyesi 81 teröristi ziyaret ettiğini açıkladı.

CHP'li 24 milletvekili KCK'lı 19, DHKP-C'li 7, PKK'lı 43 ve THKPC'li 12 hükümlü ve tutukluyu ziyaret etti.

CHP'li 24 vekil ve ziyaret ettikleri teröristlerin listesi şöyle:

Ali Haydar Hakverdi 3 KCK, Ali Şeker 1 KCK, Candan Yüceer 4 KCK, Fatma Kaplan Hürriyet 3 PKK, 1 DHKP-C, Fikri Sağlar 1 KCK, Gamze Akkuş ilgezdi 6 KCK, Hilmi Yarayıcı 6 DHKP-C, ilhan Cihaner 6 PKK, Mahmut Tanal 3 PKK, Mehmet Tüm 3 PKK, Murat Emir 2 THKP-C, Mustafa Sezgin Tanrıkulu 4 PKK, Necati Yılmaz 2 THKP-C, Nurhayat Altaca Kayışoğlu 3 PKK, 1 KCK, Oğuz Kaan Salıcı 1 PKK, Onursal Adıgüzel 4 PKK, Orhan Sarıbal 1 PKK, Selin Sayek Böke 1 PKK, Tahsin Tarhan 3 PKK, 2 THKP-C, Utku Çakırözer 1 PKK, Veli Ağbaba 3 PKK, 2 THKP-C, Yakup Akkaya 1 PKK, Zeynel Emre 3 PKK, 2 THKP-C, Zeynep Altıok 6 PKK, 2 THKP-C.
Megri megri diye aglayanlarin yaninda bir hictir ahaha. lan aklıma geldi de tutamadım kendimi ahahaha.
Eski sevgilisini chp'den kıskanan akp'li çomar beyanı. Hepsi aynı bok amk.
Chplilerin uğramadığı başlıklar.

Neymiş sozlugun cok azi chpliymiş. Zorunluluktan veriyorlarmis. Kiyamam ya. Yarin bi gün zorunluluktan dötünü de verir bunlar. O potansiyeli görüyorum.
tüh amorti bile çıkmamış amk.
say say bitmez. tabuta sarılıp "kalk daşanı yediğim sen kalk ben yatam" diye ağlayan vekil mi dersin. cenazede üzüntüden baygınlık geçiren mi dersin. şerefsiz vatan hainleri.
"ATATÜRKÜN OSKOROYOZ", "ATAM OZONDOYOZ".
Topunun amk. Sözde Atatürk'ün partisinden.