bugün

siyaset meydanına katılan ve abdullah öcalan'ın lideri olduğunu söyleyen bir çocuğun sözüdür.

ekleme: maşallah artık sözlük ppk'lı yuvası olmuş. dağdan inmiş yabaniler sanal aleme girmişler.

ekleme 2: gün itibari ile sözlüğün pkk'lıları çoşmuş *

Ekeleme 3: Bu bahsi geçen yavrumuz 13 Mayıs'ta Hakkari Yüksekova'da öldürülen 15 yaşındaki Ayşe adlı kızımızın azmettiricisi olarak 4 arkadaşı ile beraber tutuklanmıştır. Ayşe kızımızı ajanlı ve fuhuş yaptığını ileri sürerek katletmiş. Onursuzlar.
Hemen ardından; pkk'yida, ablanıda, dayınıda, abinide, ananıda .. diye devam etmesi gereken cümle öbeği.
neyin ne olduğunun farkında olmayan çocuğun söylemidir. pkk'nın terör örgütü olduğunun ve yaptıklarının farkında olsa çıkıp televizyonda bu cümleyi kuramazdı bile. işte boşuna denilmiyor ''eğitim şart'' diye. cahillik yani başka bir şey değil.
siyaset meydanında 2 gün önce izlediğim ve ertesi günü hemen youtube ve facebook da aleyhine video düşmüş çocuktur. ona müstehaktır. geleceğin pkk'lısı olarak bakılmalıdır.sözde sayın apo'yu önder bellediğini açık ve de seçik bir şekilde utanmadan ve çekinmeden söylemiştir. diğer çocuklar her kürt pekakalı değil derken o; hayır her kürt pekekelidir diyerek gündeme oturmuştur ve bizleri de aydınlatmıştır. peki bu bebeye bu yüzü kim vermiştir? bir pkklıyı alıp da ekrana kim koymuştur? ilginç ve üzücü tepemize kadar çıktıklarını görmek dtp gibi... hangi akl-ı selimi başında insanın söyleyeceği sözlerdir bunlar? şehit vermiş türk ulusunun karşısına çıkıp pkkyı savunmak ve 'şehit vermiş olabilirsiniz ama pkk ateş kes yaptı siz hala havadan saldırıyorsunuz' demek? alın size açılım! hemde tam bir -kürt- açılımı oldu. tebrikler. başbakanın açılımına başbakanın lafıyla; aponuda al git lan!
aynı çocuk programda sunları da söylemiştir.

- ben her gün evimizin önünde asker görmek istemiyorum.
- neden büyük şehirlerde polis kimliğimize bakıp güneydoğulu olduğumu görünce bana garip bakıyor anlamıyorum.
- neden güneydoğuda çok sık kontrol noktası var anlamıyorum.

ulan kendi ağzınla ben pkk lıyım diyorsun apo piçi benim önderim diyorsun sonra asker, polis bana neden bunları yapıyor, batıdaki insanlar neden bizi dışlıyo diye duygu sömürüsü yapıyorsunuz. aslında hepinizin köküne kibrit çakmak gerekte, yapacak irade yok işte.
(bkz: pkk ile kürtler birbirinden ayrılamaz)
sülalesi pkk tarafından mikilmiş, miken kişiler tarafından bak yavrum bu senin abin ablan diye öğretilmiş, kandırılmış, hem bedenen hem zihnen kullanılmış bir büyük ihtimal kürdün söylediği saçmalatmadır.
'abinin de, dayının da, ablanın da allah belasını versin o zaman' diyebileceğim çocuğun sözüdür.
anan baban türk sever mi şeker şey ? diye sorulması gereken sorulardan sadece bir tanesi .. ülkenin nereden nereye gittiğini de anlıyoruz yavas suraya bakın bi tane cocuk cıkıyo bunu diyebiliyor.. reyting ugrunaysa reyting in de bi sınırı yok mudur sevgili sözlük ?
Talihsiz, aklı çelinmiş bir çocuk. Çocuk aklına veriyorum bu olayı.
kendi kendine küfreden insan.
kafatasçı değilim ama kürt çocuğuyla türk çocuğu arasındaki farkı çok iyi anladım ve türk olduğuma bin kere şükrettim..o çocuk eğr, oturup doğru konuşacakmış ulan zaten sen de dayın da ablan da doğru şeyi yediktensonra eğri oturmak zorunda kalacanız. (bkz: 30cm)
siyaset meydanı'nın amacını aştığı programda, ali kırca'nın alenen "nasıl sizin önder olarak seçtiğiniz, flamalarını taşıdığınız bir önderiniz varsa kürtlerin de önderi sayın abdullah öcalan'dır" cümlesini kurmasına izin verdiği çocuğun bir diğer cümlesi.
işte o çocuk:
http://video.uludagsozluk...C4%B1r-benim-abimdir-578/
yedi sülalesinide alıp hızlıca burayı terk etmesi gereken insandır.
cahilce bir söylemdir ancak enine boyuna düşünüldüğünde güneydoğuda yaşan halkın bir şekilde pkk ile bağlantılı olduğu gerçeğini anlatan söylemdir.
ne yazık ki haberi çocuktan al önermesinin doğruluğunu göstermektedir. ne yazık ki kendisine öğretilen cümleleri sarfetmiştir.

o yüzden cocuğa değil,mazrufa bakmak daha önemlidir.

çocuğa küfretmekle rahatlayanlar, bu sorun devam ettiği müddetçe, bu rahatlama yöntemiyle daha çok yaşayacaklardır.
" türk askeri dayımdır , babamdır, amcamdır, eniştemdir hatta dedemdir. ayıptır söylemesi bizim aile nin erleri fanteziden çok hoşlanır . dağ, bayır, diyarbakır, şırnak affetmez çünkü mekan farketmez . her ortam ve şartta her zaman libidomuz tavan , vallahi kurtulan; bi uçan bi kaçan ." saydıklarına da kayarız bundan böyle denilmesi şart olan veled.
yeni nesil Pkklı'ların azımsanmayacak kadar çok olduğunu gösteren, fütürsuzca ama maksatlı olarak söylenmiş bir cümle.
pkk zihniyetinin habis bir ur gibi yayıldığını biliyoruz artık.
küçücük çocukların bile lider olarak kabul ettiği abdullah öcalan'ın saçtığı nefret tohumları'nın filizlendiğini ve bu çocuğun tek olmadığı gerçeğini kabul etmememiz gerekiyor. bunun için tedbir almak lazım ama nasıl?
onları kabul ederek mi?* yoksa eskiden olduğu gibi karşımıza alarak mı?
çözüm nedir şuan bilinmiyor ama bu çocuğun dağa çıkmasına az kaldığı aşikar.
peki bunları niye muhattap kabul edip programlarımıza davet ediyor ve türk halkının karşısına çıkarıyoruz?
bunun için (bkz: içimizdeki pkk lılar)
bir sülale de bu kadar da orospu olmaz ki.
propakatörler tarafından sözleri ezberletilmiş çocuğun ağzından çıkan sözlerdir.

tam birşeyler iyi gitmeye başladı ya hemen telaşlandılar tabii yine ortalığı karıştırmaya çalışıyorlar.
iftardan sonra çık karşıma. dayınada sana ablanada abinede...
buyuk ihtimalle 4 5 sene sonra, dagda ablalarının ,abilerinin ,dayılarının yanında neticeden kursunu yiyecek cocuk soylemi.
(bkz: konuşan karga jak)
anana ablana selam söyle canım benim, dayına söyle dağa çıksın biz onlara bakarız.*
al dayını ablanı abini pekekeni üst üste koy .ötüne sok yoksa biz teker teker biz sokacaz.
güncel Önemli Başlıklar