bugün

diger erkeklerden nasibini almış kız modeli.
piyasa olmayan yerlere bakması gereken kızdır.
bu yargıya hangi deneme ve yanılmalardan sonra vardığı merak edilesi kızdır.
ihtimaller :
a) piyasadaki bütün erkekleri gezmiş kızdır
b) zenci kişilik arama girşimleri olan kızdır
c) kız lisesinde okuyordur.
d) farklı tatlar arıyordur.
e) hepsi
kendine yaklaşan herkesi iyi niyetli * sanan kızdır. mutluluk için senin aramaya başlaman lazım.

(bkz: ben seçilmem seçerim)
tespitçi kızdır.
eninde sonunda o erkek gibi erkek olmayan erkeklerden biriyle çıkacak kızdır.
son zamanlarda çok söylenmeye başlanan söz dizisi.
aslına bakarsanız ben çok duymaya başladım. genelde bu sözden sonra sen farklısın ya da sözüm meclisten dışarı denerek durum toparlanır ya da iltifatımsı birşeyler yapılmaya çalışılır.
böyle durumda "piyasada kız kalmayınca erkekler kabuğuna çekildi." denmesi uygundur sanırım.
tum sozluk ahalisinin umarım en abazan insana çatar dediği kız modeli.
dildo sektörünün hedef kitlesi olan kızlardır. *
etrafta mert erkek kalmadığını savunduğu halde, o erkeklerle vakit geçirmeyi yeğleyen bayan modelidir. oysa aradığında kadın gibi kadını da bulmak zordur. önemli olan adam gibi adam, kadın gibi kadın kalmayan şu dünyada harbi olanını bulup onunla olmaktır..
güne kadar kaç erkek tanıdın ki diye sorulası eğer buna rağmen bu tezini savunuyorsa elinden onlarca erkek geçirmiş diye düşünülesi ve en sonunda orospu damgası yedirilesi kız ** * tipi...
açıkça yoğurttan ağzı yanan kızın genelleme yapma durumudur. erkek kavun mu ki göt kokusundan anlayasın?
ülke ekonomisinden sosyolojik çıkarımlar yapan şaşırmış kızcağızdır. elleşmeyin.
"piyasa" denilen platformda erkek arayan kızcağımızın feryadı . kendisine rehberlik edecek arkadaşlarla bu problemin üstesinden gelebilir.
eğer, bu söz diline pelesenk olmuş ve biten her ilişkisinin ardından söylenmişse; yanlış yerlerde yanlış kişileri aradığından, doğruyu bulamamış ve bulamayacak kızdır.
arkadaş ortamını, düşünce yapısını vs değiştirmesi gerekir. her tatlı söze kanmış, üstüne düzgün kıyafet çeken herkesi adam sanmış, biraz da eli yüzü düzgünse; abayı yakmıştır. sonrası hüsran.
(bkz: buyursun gelsin diye bir şarkı vardı noldu ona)
arz-talep eğrilerinin kesiştiği noktadaki kızdır. kimdir ki; bizden ne istiyordur?
bir de bu kızın büyümüş hali vardır. cosmopolitan veya madam figaro gibi dergilerde istediği erkek tipinin özelliklerini sıralarlar:
1- yakışıklı
2- zengin
3- anlayışlı
4- kibar
5- sahiplenici
6- ev işlerine yardım eden
7- alış-veriş tutkunu
8- iyi bir baba
9- ...
sanki bana monaco prensesi de, prens bulamamış.
(ara: akıl fikir)
goreceli bir konu kızın takıldıgı piyasaya baglı etiler hop hop bar takıldıgın ortam ise gecerli bir onerme olabilir.
erkek piyasasındaki her türlü adamı görmüş ve de geçirmiş, ah nerde o eski baba yiğitler diye iç geçiren kız(?).
tüm erkekleri denemiş ve aradığını bulamamış olan kız modelidir.
"piyasa" lafı ile erkeği mevsimlik sebze katogorisine koyan kızdır.
hem böyle yumuşacık vernelli erkek isterler hem de konuşurlar tipindeki kızlardır.
entry'si bir daha okunursa haklı olduğuna kanaat getirilebilecek kişinin düşüncesidir.
piyasada kadın gibi kadın kalmadı diyen erkeğin dişi versiyonudur.