bugün

fantazilerin en büyüğüdür.temizlenmesi imkansız,görüntüsü dehşet verici ve ürperticidir.tuvaletin içini kokutması da ayrı bir handikaptır.
(bkz: allah akıl fikir versin evladım)
(bkz: küvete sıçmak)
"pisuvara sçmayınız" şeklinde bir uyarı olmadığı için yapılması legal bir olaydır..ama sakın sigara izmariti atmayın..
''ben böyle zihniyetin...''dedirten ve pisvura işemeye çalışan kadından daha beter olan öküzdür.
eşittir tecavüz edilecek eşek varken zebra arayan adam.
(bkz: yapma canım yapma arkadaşım)
gereksiz eylemler silsilesinin bir parçasıdır..
medeniyetten uzak insan eylemidir.
bu bünye, pisuvara sıçmayıp, insaflı davranarak pisuvarın altına sıçanı da gördü. *
(bkz: oha filan olmak)
(bkz: askerlik)
sırf bu yüzden pisuvarların üzerine lütfen pisuvara sadece işeyiniz yazısını astıran durum.
(bkz: bunu insan yapamaz)
(bkz: yapsa yapsa polisan yapar)
donuna etmekten daha iyi *
okuduğum lisede gerçekleşen bir durum.dersten izin alıp iddayıkazanmak için işini yapmış ve yaptıktan sonrada hocaya:
-hocam pisuvara sıçmışlar.diyerek sıcak sıcak* kendini onaylamıştır.
bunların bir de tuvalete bokuyla oklu kalp çizip , içene de sevgilisinin ve kendisinin isimlerinin baş harflerini yazan modeli bulunmaktadır . bu adamların cezası için de erkut abi ye* havale edilmelidir . *
bokla şafak yazan zihniyetin sıklıkla tekrarladığı sevimsiz harekettir. yapan tespit edilirse söz konusu pisuvardan kendisine su içirilmelidir. *
"alışmadık popoda d.n durmaz" ın türkçe versiyonudur.
huseyin yildiz anadolu lisesinde gerçekleşmiş bir olaydır. olayı öğrenen müdür yardımcısı ders çıkışında bütün öğrencileri toplayarak uzun bir konuşma yapmıştır.
Hayvanlığın önde gidenidir. Bugün pisuvara sican yarın başımızada sıçar diyerekten bir güzel dövülmelidir.
mahallemizin güzide kahvehanecisinin başına gelmiş olaydır. kendi anlatımıyla:
-içeri hızlı hızlı bi tip girdi. ben gördüm ama çok çişi gelmiştir diye sallamadım. sonra adam çıktı yine koşar adım gidiyo. peşinden tuvalete gittim ki o ne!!! adam pisuvara sıçmış. hemen peşinden koşturduk ama yakalayamadık o.ç yi.
+ abi peki nasıl temizlediniz?
- valla gelmişini geçmişini s.ke s.ke temizledik. çok küfrettim ardından çok...
ortaoukul gençlerinin fırlamalık sınırlarının ne olduğunu kanıtlamak için yapabileceği eylemlerden biri.
(bkz: pisuvara buyuk abdestini yapan insan)
bir rock barda gerçekleşen olay.
komik bir goruntu olusturan olaydır.Yapan kisiyi, yaparken resmini cekip internete resimlerini koymak o kisiye yapılacak en buyuk derstir.
'o nası göttür bilader?' şeklinde hayrete şayan bir başarıdır.