bugün

hem anadolu çomarları hem de laik bireyler tarafından becerildiğini iddia eden yazarımsı;

(bkz: #39469405)

ss;

görsel
Aklı fikri uzun saatler vurdurup tatmin olmakta ve dalga boyunda olan yazar.
aynı zamanda bir meriç mıknatısı.
tüm bamyaları tek oltaya toplayabilen kadın.
bamyaların düşmanı. erken boşalanları utandıran yazar.
Bakireliğe karşı olan kadın yazar.
bayıldığım bir yazar. valla yarılarak okudum milleti göt edişini helal olsun. mesaj atamıyorum yalnız sözlük te sexist olmuş. pardon sex dedim.
bakireliğe karşı olmayan yazar. karşı olduğu şey bakire olmayanlara hakaret edebileceğini sanan özgüvensiz bamyalardır. hepsinin gerçek yüzünü açığa çıkarır, papağanlaştırır.
bakireliğini ve cinselliğini kocasına saklayana saygım var ama; önüne gelene veren ağır orospudur desek orospuya hakarettir. dedirten yazarımsı.
tek cümleyle tüm bamyaları çıldırtan yazar. demek ki doğru yerden basmış bam teline.

şimdi o yazarların bekaretle de sıkıntısı kalmamış. aferin, böyle böyle öğreneceksiniz * hahaha
bamyalar eksilesin dediği halde eksileyenlere bamya demesi olağan bir durum. ya harbiden komiksiniz.
Donuza ekle geç yazarı.

Hayır, tamamen boş yapıyor. Şimdi gelir buraya da ağlamaya başlar bamya bamya diye.
He anam, ışın mikroskobu ile görünüyor sadece. Mutlu oldun mu?

Not: yakında silik yer. Fazla uğraşmayın.
3 kelimeyle türk erkeğini özetlemiş yazar. gücünüze gitmesin.
(bkz: aslan yürekli riçırt)

daha iyi bir takma ad seçebilirdi ama..
üç kelimeyle özetlenebilen türk erkeklerinin halen daha yüzsüzce gelip konuştukları konular için "xten banane, yden banane" diyerek çırpındıkları başlıkların efendisi yazar.
Kendi kendine tanımadığı insanların penis boyları, cinsel hayatları hakkında yorum yapan, sıçtığını anladığı anda geri vites yapan, bu kendine söylendiğinde ise sıvayan ve hayır ben folloş değilim demedim diyen biri
sorduğum halde, "ben folloş değilim"i nerede kullandığımı gösteremeyen malların sıvadığını iddia ettiği yazar.
başedemeyen bamyaların neyle suçlayacaklarını şaşırdıkları yazar. seksteki başarısızlıkları hayatlarının her evresine yansımış.
erkeklerle düşüp kalkmayan kadınları aşağılamayan fakat gerçekleri gözünüze soktuğu için aşaladığını düşünmek istediğiniz yazar.

evet, anal yapan kızlar size kendini bakire diye yediriyor. gücünüze gitmesin.
"son" dese de hayattaki başarısızlığını okuyunca tekrar damarına basılmış ergenlerin yazmadan duramadığı kadın. ağlamaz ama ağlatır...
(bkz: aslan yürekli riçırt)

vallahi vuruyor ve gol oluyor her seferinde..

erkeğin neden bakire de bakire diye götünü yırtmasının sebebi bellidir..

yetersizlik korkusu..

ama bu şekilde götünü yırttıkça da yediği hıyarı marmaraya doğrasan cacık olacak kızlar tarafından aşkoomm sen ilksin diye sikiliyorlar..

hiç acımam bunlara.. iyi oluyor ve çok da gülüyorum..
Yazılan şeylerin bir fikre karşı olduğunu göremeyip şahıslara saldırmaya devam eden ısrarla küçük pipiden bahseden "acaba ne yaşadı da böyle oldu" diye düşündüren yazar.
halen daha söylediğimi iddia ettiği "folloş değilim"le ilgili soruya cevap veremeyen ergenleri daha çok ağlatacak olan yazar. kendisine cevap veremeyenler feci sıçmıştır, sıvamıştır.

küçük pipiyle ilgili soruya da cevap vereyim, sorun sizsiniz, küçük pipinizle erken boşalıp utanan. kadınlara sataşarak özgüven sağlamaya çalışan zavallı haliniz.

ne demiş oscar wilde: "dünyada her şey seks içindir, seks dışında. seks güç içindir".

işte o güç sizde yok, çır-pı-nı-yor-su-nuz.
format konusunda dikkat etse de ayarı kaçırmış olabilecek yazar. bu konuda özür diliyorum.
(bkz: geri vites)