bugün

altıncı nesilin en iyi iki yazarından biri olan kapital karl daha sonrada peynirciks'in sözlüğe veda etmesidir. bu arada yedinci nesilin en iyi yazarı olarak gözüme çarpan hergün en beğenilen entry bölümünde 1 yada birkaç entrysi olan (bkz: my left foot is cold)adlı arkadaşta sözlükten ayrıldı kimi kendi sildi hesabını kimi silindi bilemiyorum ama artık sözlüğün amına kondu. hergün siyaset dolu sol frame. kemalistinden tut şakirtine kadar herkes siyaset yapıyor ben bu yazıyı yazarken sol frame'de y.ne siyaset gırla gidiyor.
iyi yazarların sözlükten ayrılması insanın hevesini kırıyor doğrusu. referanduma yenik düştü son zamanlarda sözlük. hiç açılmadığı kadar siyasi başlık açıldı, kapışmalar yaşandı. hepsi iyi yazarların hevesini kırdı. olmadı böyle. çözümü bende bilmiyorum. şu referandum hele bi geçsin birde onun tantanası yaşanır şimdi. sonra belki düzelir gider.
bu durumdan en çok yeni gelen yazarlar etkilenmiştir eminim. piç gibi kaldı yavrucaklar bu soğukta.
hiç biri bir vaudeville for vendetta kadar üzmemiştir.
eğer dogru ise üzülecegim durumdur. severdik kendisini.
düşünün ki oturduğunuz apartmanın kapıcısı gitti. ne kadar üzülürsünüz? o kadar üzülünmeli.

sanki pek birşey kaybetmedi bu sözlük. kalan sağlar bizimdir.
üzücüdür.

peynirciks uludağ sözlük için bambaşka bir adamdı. sözlüğün hiç kuşkusuz en iyi nesili olan 6. nesilin en iyi yazarlarındandı. *
uludağ sözlük'ü terkedişi, sözlük için büyük bir kayıptır.

(bkz: bunu okuyorsan topsun olm)
ee şimdi yeni gelenlerin nick altına kim hoş gelmiş yazıcak? sorusunu beynimin içinde fink attıran olay olmuştur.
güncel Önemli Başlıklar