bugün

yavaş yavaş, inceden inceden, hafif hafif, azar azar, taksit taksit anlamındaki kulağa hoş gelen kelime.
gebzeden üçüncü nesil çıkmaz diyenlere inat üçüncü nesil yazardır,candır,cancaustur.
sozluk hakkinda bana derin bilgiler veren, bana yardimci olan, masmavi gozleriyle kizlarin aklini alan yazar. * *
akrostis yapamadığım nickime güzel bir akrostis yapan üçüncü nesil bir yazar. ** ** *
Çatıdaki fare, geceleri melek oluyor
ve külotlu çorap giymi$ bacakları kemik
bir kadın

Tanrım! tanrım! diye inleyerek sarkıyor
göbeğimdeki misafir kuyudan içeri
doğru darmadağın

ölüm değil bu. bir sünger emiyor beni
kucuk iskender..
elif şafak'ın makalelerinde en az 3 kere kullanmayı alışkanlık haline getirdiği kelime. azar azar, bölüm bölüm anlamına gelir.
diğer bir elif şafak kelimesi için;
anbean
(bkz: #3180341) entrysi ile guldurmu$ nesilda$ yazar.
yan koltuguna kimseyi layık görmeyen yazardır. #3283685
vatana olan borcunu ödemiş, askerlik interrupt ından sonra hayata kaldığı yerden devam eden cancaus .
babamın işten geldikten sonra 1 dakika içinde 3 kez kullandığı kelime.*
genellikle kitap dilinde kullanilar azar azar, yavas yavas anlamina gelen kelimedir.
her duyduğumda bana iett yi hatırlatan uyuz kelime.

--spoiler--
yeni araç alımı ile beraber peyder pey tüm hatlarımızda rehabilite işlemleri devam etmekte olup, bu tür mağduriyet yaşanan bölgelerimize hat ilaveleri bu minvalde gerçekleşebilecektir.
--spoiler--

hangi zaman aralığında ve ne çeşit şikayetin olursa olsun alacağın cevap.
dışarısı benden ferah. yüreğimin kapısını açtım. cem-i cümle mi gidersiniz peyderpey mi bilmem dizelerinde hayat bulan kelime.
son entrysini 2 yıl önce giren üçüncü nesil yazar.
(bkz: peder bey)*
Hayatımda ilk kez leyla ile mecnunda duyduğum sözcük öbeği.

Tanım: Azar azar.
küçükken bir komşumuz çok kullanırdı ne olduğunu bilmezdim ama çok güzel gelirdi kulağıma. konuşurken kaç kez söylediğini sayardım.

azar azar anlamına gelen muhtemelen farsça bir kelime. tekrar tekrar söylenesi hoş bir sözcük.
isim olarak türk "pay" sitelerine önerimdir.