bugün

yalan hıkayeder.
ilgi çekmek için ortaya atılmış olandır. ulan bu adam zorla bu kadını meşhur etti bir ara tüm televoleler petek dinçöz'ü gösteriyordu bıkmadılar.

(bkz: bi bitmediniz amk)
aşk-ı memnu romanının özetidir.

bu ne lan, firdevs-adnan-bihter üçlüsü gibi?!
canın anasına bak kızını al lafını anasının tadına bak sonra da kızının tadına bak olarak anlamasının sonuucudur. adam tren yapmış lann. baldızı olsa onu da götürcekmiş belliki.
iki ihtimalli haberdir. ve ikisi de ayıptır.

1- yalan haberdir.

2- doğru ama can tanrıyar'ın kendi haber plaoformuna dilediği soruları sordurarak bu mahrem durumu açıklaması ayıptır.
allahım yaratıyorsun bari takip et. su beyinsizlere para vericeğine biraz da akıl,fikir ver. denilmesi gerekir.
Cok lazım olan bir "skandal" haberidir(doğru ise o da) Ülkemizin insanın da aklını kurcalayacak , kafasını çalıştıracak hiç derdi, tasasi, isi, gücü de olmadıgı buradan belli oluyor. Hadi onu geçtim "sanane?" derler adama , sen ne kazanıyorsun o buna kayinca , ısınız gücünüz ancak dedikodu bok pusur , neyse ya kime laf anlatıyorum ben.
şaşırmadığım tamamen sasyonel parasal olaydır.
gündeme gelmek içindir kanımca.
(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)
Burada lafını etmeye değmeyecek hadisedir.
okurken gözlerimi yaşartan uzaklara daldıran hikayedir. lan böyle sallama bir şey olabilir mi ya? yok petek ona bakmış donakalmışlar bilmem ne. hay sikeyim bu ne yaman çelişki anne.