bugün

kesinlikle tavsiye etmiorum çok kötü oyuncu oluyolar yensen ağlar yenilsen seni rezil eder en iyisi uzak durmak.
pes atan kız çekici midir değil midir sorunsalıyla kaç ay uğraştık şurda onu da çözemedik.
hepinizin annesi de babasıyla pes ata ata evlendi zaten di mi? hepiniz annesi pes atıyodu babanızı öyle tavladı.
karım yaparım onu ben.
o kız benimdir.
her halükarda eline vereceğim kızdır. pes'te yani.
Fifa da oynayabiliyorsa evlenilir o kız ile.
tüm kızların rol kestiğini bildiği, erkeklerin ise halen inandığı kızdır. pes de oynar, futboldan da anlar. sizinle maça da gelmez ister. herkesin yöntemi farklı tabi.
burada methiyeler düzülen kız olup sözlük erkeleri gerçek hayatta karşılaştıkları vakit erkek fatma olarak adlandırılacak kızdır.
Sevgilim olmalıdır o kız.
Gayet sıradan kızdır.

Sikko bir sporun sikko bir oyununu oynayan kızı prenses yaptınız ya, götünüze joystick girsin.
Pes oynayan kızdır. Abartmaya gerek yok yani.
o kız candır can.
arjantin'i seçtiğinizde messi, agüero ve tevez'i kastedip, "ne öyle tıfıllarla mi yeneceksin beni?" diye sorduğunda, "önemli olan boyu değil işlevi" deyip "ehehehe" diye de ablak bir şekilde güldüğünüzde; rakip olarak fildişi sahilleri'ni seçip, bir de üstüne sizi yeniyorsa; bazı şeyleri tekrar gözden geçirmeniz gereken kız arkadaştır.

edit: imla.
bugüne kadar 3000den fazla oynayıp sadece 8 kez yenildiğim oyunda ağlatacağım kızdır. gitsin Barbie giydirsin. *
çevremde arayıp da bulamadığım kızdır..
iki el pes atardık işte ne güzel.
benim sevgilimdir. belkide değildir suan bilmiyorum. hasılı iyidir.
sevgilisinin hoşuna gideceğini ve beraber eğlenceli vakit geçireceğini veya sadece pes seven kızdır.
harika kızdır *
pek de maharetli bi iş yapmayan kızdır, benimdir. Hayır yani alt tarafı pes, bunu oyanayan kızlar neden erkeklerin bu kadar hosuna gidiyor anlamıyorum.
dota oynayan kızın tırnağının ucu olamaz.
tek artısı olan kızdır. kafede sinemada bilmemnerde sıkılınca birlikte yapabilecek bir şeyiniz vardır zor durumlarda. ama pes oynamayan ince belli, iri memeli ve dolgun kalçalı bir kız her türlü öndedir. sikmişim pesi.

lts25dmrli.
bir artısı olmayan kızdır. yemek yapabiliyor musun? bana bunlarla gel sevgilim.
Kesinlikle hayal ettiğim kızdır. Bide lol oynuyosa tam olur

(bkz: lol oynayan kız)
bir bok bilmeyen kızdır. kız dediğin fifa oynar. pes ne amk?
oynamayı biliyosa iyi kızdır.gelde manchesteri ben alayım.