bugün

(bkz: pepee)
Pipi akla geliyor.
(bkz: uludağ sözlük çocuk sayfası)
yiğenim.
http://www.youtube.com/watch?v=2S57d-elKFI
iki ekmek aldım eve gidiyorum
biri küçük biri büyük
iki ekmek aldım.**
üniversite hazırlıktaki sınıf arkadaşım. adam pepee yi gördüğünde resmen kilitleniyordu ekrana. pepee oyuncağı almıştım kendisine ve çok sevinmişti. *
okul öncesi öğretmenliği okuduğum.
(bkz: insan sevdiğini hiç üzer mi)
televizyonun veletler tarafından ele geçirilmeye başlandığı. *
çok üzüldügü.
oda arkadaşımın söylediği "pepe pepe çok üzülüyor" şeklindeki kabuslarıma giren şarkısı.
kapitalist düzenin yeni ekmek kapısı. çocuklar için zevkli aileler için eziyettir. çocukların sadece izlemekle kalmadığı, pepee nin tişörtünden, saatinden, oyuncak benzeri türlerinden istemesi, babanın ve annenin çocuk bezi alırken bile isyan ettikleri fiyatların çilesine yeni bir çile daha eklenmesidir. pepee karakteri çizgi film, piyasa ürünleri hayli can yakan, cep yakan fiyatlarla çocukları etkilerken, aileleri zor durumda bırakması; akla ilk gelen gerçektir.
2 ekmek aldım eve gidiyorumm. iki ekmekk...insanın sevgi pıtırcığı olası geliyor birden bire. öyle bir karakter.
'pepe pepe çok ağlıyo' şeklindeki şarkısı.
pepe'den isyan şarkısı, insanı isyan eder. pepe diyince akla gelen ilk şey.
7-8 yaşındaki çocukları aptallaştıran çizgi film karakteri.
romantik bir kokarca.
Aslında aptallaştırmak yerine bilinçleştiriyor,geçen izliyordum bebee midir nedir ona tuvalet eğitimi veriliyordu.10 a kadar sayma öğretiliyordu.. içinde illuminatinin saklıdı olduğu amerikan çizgi filmlerinden * daha iyidir.
He birde pokemon gerçeği var onun bizde yeri farklıdır.
(bkz: ekmek)
türkçe konuşamadığıdır.
(bkz: pepe annesine ne hediye alacak)
Cemaati çok kızdırmış. Gelinen duruma bak yahu her şeyden bir şey çıkarmak zorundalar zaten.
http://haber.gazetevatan....-kizdirdi/465284/11/Haber
pepenin biraz isyankar biraz buruk birazda haşin bir şekide şarkısında söylediği "keşke düşmeden yavaşlasaydım" cümlesi.
üzüntü, keder vs.