bugün

yeteneği en üst noktaya taşıyan adamdır. helal.

video:
https://m.youtube.com/watch?v=Rv66BTqognc
penis reel kulvarda başarılı olamayınca sanat sepet işlerine bulaşmış, yazık.
Ulan millette neler var, bizimki anca alttan emir versin iki yaveriyle
Sıcak havada tabi, soğukta nerde bulcan.
jürideki sarışın hanımefendiyi heyecanlandırmış lakin diğer ablayı nur yerlitaş moduna sokmuştur.

görsel

erkek jüride kikirdiyordu. bir kişide kalkıp tüü irezil diye terlik vurmamış suratlarına yazıklar olsun..
Bir milo moire etmez.
düşünsenize sevgilinize sürpriz yapıp bu yarışmaya gidiyorsunuz. adamın biri de sahneye fırlayıp helikopter pervanesi gibi sikini sallamaya başlıyor. lan düşüncesi bile kötü. şok oluyorsunuz. ''bu ne ya, aşkım kalk gidelim'' diyorsunuz, sevgiliniz de ohaa ohaa serinliği buraya kadar geliyor diyor. ahaha siz yutkunuyorsunuz. üzülüyom ama bak diyorsunuz. sevgiliniz de ''sus bi, herif resim yapmaya başladı'' diyor. ulan siz daha elinizle cin ali çizemezken adam jüri üyesinin resmini 1 dakkada sikiyle çizip size gösteriyor. vavvv diyor sevgiliniz, gel de boynuma dolayım diye yarışmacıya destek vererek bağırıyor. siz sandalyeden aşağıya kayıyorsunuz. aşkım gidelim ya diye ağlıyorsunuz, lan düşüncesi bile kötü. ''ne gitmesi'' diyor sevgiliniz, iyi ki gelmişim, sayende millette neler varmış öğrendim diyor. ahaha siz yerlerdesiniz amk. çok acı lan. bok vardı götürdünüz oraya.
Sürekli erekte olmasını gerektirecek durum, adamın penisi konuşabilseydi sahibine ana avrat küfür ederdi.
adam her alanda kendini geliştirmiş demekki.
Hem takdir ettiren, hem de şaşırtan, hem de güldüren yetenek yarışmacısıdır. bir ressama modellik yapmıştım. Cidden çok zor bu modellik işi. Sabır gerektiren bir iş. Resim çizmek de öyle. Bir o kadar da güzel bir iş. Ressam olabilmeyi isterdim. Ben model olurken dayanamadım, adam penisiyle resim çizmiş vay amk. Dünyada ne adamlar var be.. Penisine sağlık üstad ne diyelim.
bu adam 31 mi çekti anlayamadım? görüntü sansürlenmiş de.

Yetenek Sizsiniz Hırvatistan programıymış.

hırvatlar da bayağı bir sapık milletmiş.

zamanında savaşta boşnak kardeşlerimize tecavüz etmişlerdi o.çocukları.

hırvatistan'da bugün 6.4 depem oldu, ölüler var.

gebersinler...

hiçbir sapıklık cezasız kalmaz!
Millette neler var helal olsun valla. Koy direksiyona molasız edirneden karsa gider bu.
Trde olsa birisi o adamı çırılçıplak döverdi daha elemelere çıkmadan ancak haberlerde öğrenirdik *
Ben o resmi çükümle yaparımı gerçeğe yansıtmış arkadaşımız.
(bkz: yetenek siksiniz Türkiye)
bizimki anca mesaj atsın.
göthe de yazardı esprisini de ben yapmış olayım bari.
Olum ne kadar sakin karşıladılar onlara göre hiç tacize girmiyor herhalde bissürü insanın suratına sikini sallaması.
Bunu ilk ne düşünüp denemiş olabilir onu merak ettim.
Biri de bin lira verseler o tabloya dokunmam demiş ahajskdjrk.
Beni üzmüştür.
Birde jürideki kel adamı çizmiş dalgasiyla. Adam resmen gözüne kestirmiş tablo ile yolunu yapma peşinde belli.
Sözlüğe gelip bize büyük resmi göstermesi gereken yarışmacı.
Valla, çok farklı bir çalışma olmuş, çok enteresan lan, insan daha neresiyle yapabilir, bi düşünsene burnuyla, götüyle, diliyle, resim yapanlar bunun yanında halt etmiş, üstelik çok güzel bir eser çıkmış ortaya, gerçekten süper, bayılmamak elde değil, emek var, alın teri var var oğlu var, sıradışı bir sanat, yetenek, üstelik eliyle yapamayanları kıskandıracak cinsten, adam da çok sempatik, utangaç, aile terbiyesi almış çok belli. Sanat için yapmayacağı şey yok bu adamın, öyle güzel resim yapıyor ki picasso yanında halt etmiş, tuvale yaptığı fırça darbeleri çok estetik ve ilgi çekici, vay be hayran kalmamak elde değil, kadınların sanata olan ilgisi gerçekten umut verici, adam sanatını icra ederken hayran kaldılar bu güzel bir ayrıntı. Üstelik kimse yadırgamıyor, küçümsemiyor, keşke hitler de bu anlara şahit olabilseydi, valla biri çıkıp vajinasıyla fırçayla bir şeyler yapsa bu kadar sanatsal olmazdı. Bi düşünsene kimsenin aklına gelmez lan böyle bi şey, çok özgün bir çalışma olmuş, çok heyecan verici bi şey bu.
Bu kadar alkış gelse Ben daha iyisini yapacağıma inanıyorum.

HEy sözlük ahalisi Haydi biraz tempo lütfen...
Eyy rtuuuk neredesin sen ?
Gerçek medeniyet bu değil. Nasıl sanat bu arkadaş utanmazlar gülüyor bir de. Evet.
Sürecek başka bir şey bulamadıysa ne bileyim. Ne izledim ben mk.