bugün

sözlüğe ve yazarlığa alışmaya çalışan ve yardımlarınızı bekleyen yazar. hoşbulduuk*.
(bkz: #4522994)
okan üniversitesine zor diyen yazar. okan üniversitesine giden tüm arkadaslarimin ortak özelligi öss de baraji zar zor gecmeleri... gercekden de cok zor ya okan üniversitesi.. *
(bkz: #4522803)
yapma gülüm, etme canım.
derhal umbertobaggio ile tanıştırılmasını umut ettiğim. tiğim. ğim. mmmmm... enfes.

bluevelve editi: gizli bkz eklendi.
saldırın yazarı.
okan üniversitesinin, en bir mutasıp öğrencisidir.

hoş gelmiştir.
daha yeni yazar olmuşken sözlükten soğutulmuş yazar. sizin gibi olmayan birini gördüğünüzde yaptığınız bakışlar bunlar. sözlükte de entry halinde böyle ezmeye ve aşağılamaya çalışıyorsunuz.
penis ve selin'in kaynaşması..
nick seçerken keşke biraz daha düşünseymiş yazarı...

--spoiler--
penis elin
peni selin
--spoiler--
penisli selin olabilir mi *
(bkz: transeksüel)
altıncı nesildir hoşgelmiştir.
nickinde gayet masumane bi şekilde kelime oyunu yapan yeni yazar. nicki, hammaddesi küf olan büyük buluş penisilinin isme uyarlanmış halidir.

ben daha iyiyim, beni seç, beni seç.. bu ne mına koyim..
anladığımıza göre, eleştirilere pek açık olmayan, muhtemelen okan üniversitesi öğrencisi olan ve onu entrylerimizle ezmeye çalıştığımızı düşünen (bkz: kendini nimetten saymak) altıncı nesil yazardır. nicki de çok ilgimizi çekmiştir. (bkz: sakin ol dostum hoş geldin aramıza) *
kendini beğenmiş, tiki dolayisiyle zengin, umarsız ve bir o kadar da sex düşkünü olduğunu anlatmaya çalışan yazar, entryleriyle.

penisilinden esinlendim ayaklarını bırak hoca, bildiğin çük abisinden etkilenmişin.

fake! denmeyecek kadar da gereksiz..
fake yazar gibin. bu seferde bunun altından, taşak geçmek isteyen erkek sözlük yazarı çıkarsa; adam, madam dinlemem, kayarım. yok, eğer fake değilse, saygımız sonsuz.
bi dakka...

hakkında bu kadar çok yazılınca son girdiği entry lere baktım:

(bkz: fcuk/#4518349)

(bkz: kaliteli kiz/#4518392)

(bkz: abercrombie and fitch/#4522645)

(bkz: kriz/#4522718)

(bkz: bmw/#4522740)

(bkz: ask/#4522765)

şimdi.

özellikle aşk tanımı, bende biraz dikkat çekmeye çalışan bir insanın çırpınışları izlenimi bıraktı.

bmw tanımı ise, hoşlandığı erkek tiplerine bir gönderme yapar gibi adeta.

ama kriz tanımı var ya...

(bkz: öldüm bittim bittim ben)

edit: lan artılamayın lan. en beğenilen ikinci entarim olmuş. bu ne peniselin düşmanlığıdır kardeşim!

aylar sonra gelen edit: artılamayın dedikçe artıladınız ibneler. silmeye de kıyamıyorum entrymi. *

şok edit: bildiğin şukela olmuş entry.

(bkz: peniselin geri dön)

duyarlı edit: madem şukela olmuş entry, tanımımızı da yapalım.

gram pozitif bakterilerin hücre duvarı sentezi mekanizmasına etki eden bir antibiyotik çeşidi.

hahah istediğim kadar iğrenç olabiliyorum. nasılsa şukela olmuş. *
(bkz: kapitalist düzenin burjuvazi çocuğu)*
sövsem mi, sevsem mi karar veremediğim yazar tipi. yok be, sevmem ben bunu, en fazla, eee, neyse!*
onu da midem kaldırmaz zaten. evet, naturalistim ben yavrum.
kendini ifade ettiği şekilde, malesef bahsi geçen okulda okuyan bursluları ve paralı dahi olsa asıl amaçları okumak olup, gerçekten de boş olmayan insanları (inanması sizin için güç olabilir ama burssuz ve kafası çalışan bir çok insan tanıyorum okuldan) zan altında bırakan yazar.
sözlükle kafa bulduğuna inandığım yazar. (bkz: #4522803)
bulmuyorsa da buluyor olmasını şiddetle dilediğim yazar.
yoksa mümkün değil (bkz: bunu yazan insan olamaz)
(bkz: yeter artık vurmayın adam öldü)
"penis", "penisilin", "beni silin", "yeni selin" gibi envayi çeşit teori üretilebilecek nicke sahip yazarımız. hoş gelmiş, hoş görsün.
kanımca sözlüğün tuncay güney'i. tuncay güney'in iddialarına ne kadar itibar edip saygı gösteriyorsam arkadaşın entrylerini de o derecede dikkatle ve önemle okuyup ciddiye alıyorum. tek korkum yarın bu yazdıkları için "işkence altında olduğum için yazdıklarımı kabul etmiyorum" demesidir. ki şu anda yazdıklarıyla kendisi sözlüğe işkenceyle karışık tecavüz etmekte. yolu açık olsun..
o kadar çok üstüne gelindi ki, sonunda girdiği entryyi editlemiş yazar. (#4522803) sanki siz hep duyarlı şeyler yazıyorsunuz, her şeyin en iyisini biliyorsunuz!
tikky olduğuna inanılan moderatörlerin iyi değerlendirmesi gereken yazardır.

hacı bu tikky'lerde para bok belki daha iyi bi server falan kafayı çalıştır.

ben pek bi sevdim kendisini...

edit: şahıs 400 ytl'ye kot falan diyor yani 2 terrabyte'lık harddisk eder bu para *
şakaysa hiç komik değil, gerçekse çok komik yazarı.