bugün

ben nereye gidersem oranın penis boy ortalaması artar.
(bkz: kafa haric 47 cm)
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım)
(bkz: ısınan penis genleşir)
(bkz: kpss de çıkar mı)
hindistan ekvatora bizden daha yakın ama hergün haber çıkıyor hintlilerin pipisi küçük diye. allaha şükür bizim insanların böyle dile düşecek bir durumu yok. o zaman yakınlık pek önemli değil. önemli olan boyuttur. boyutların da önemi yok aslında önemli olan düzenli sevişmek .
dünya ortalaması olarak şu tablodaki gibidir boylar
görsel

lakin ekvatore gidildikçe bölgesel ortalama uzar, kutuplara gittikçe kısalır.
kutuplar yukardan basık oldkları için ekvatora yaklaştıkça penisin üstündeki basınç kalktığı için büyür.
(bkz: ekvator kim penis kim şimdi)
ekvator üzerinde bir maksimum yaptıktan sonra azalarak normal değerlere düşmesiyle devam eder.
dedim ben size amınısikim.
(bkz: dünya yaşanılmaz bir yer oldu)
düşünsene, uçakla uçuyorsun sibiryadan ekvataro bir sik üzerinde kayan çocuklar mı dersin? koşturan hayvanlar mı dersin? orgazm olan kadınlar mı dersin? amuna goyim düşünmesi bile iğrenç lan.
coğrafya da böyle bir şey görmedik, ekvatora gidildikçe hava sıcaklığı artar bak o başka bir şey sıcaklık artınca maddeler ne olur genleşir, uzuvlarda genleşiyordur belki kim bilir. denemek lazım, ehehe şaka lan heveslenmeyin hemen yok öyle bişi
burdan yola çıkarak eksen eğikliğini, meridyenler arasındaki 4 dakika zaman farkını, paraleller arası 111 km uzaklığı, kutup daireleri arasındaki 66 derece 33 dakikalık mesafeyi, oğlak ve yengeç dönencelerini de katarsak şöyle bir sonuca ulaşabiliriz,

http://galeri.uludagsozlu...kvatora-gittikçe-uzaması/
olaya yer çekimi ivmesinin de dahil olduğunu düşünmekteyim. yani ekvatora gidildikçe nasıl ki insan ağırlığı azalıyorsa, penise uygulanan çekme kuvveti de azalacağından daha da uzunmuş gibi olabilir. ha bunun zıttını ispat edebilecek durumdayım, o ayrı. *
taşakların aydınlanma çemberinde kalmasıyla münasebetlendirilebilecek coğrafisex bilgisidir. ayrıca yazısız kuralların 31. ilkesindeki giriş cümlesidir.
rus kızlarının türk erkeklerini tercih etme sebebidir.

(bkz: türklerin sıcak ruslara binme politikası)
sıcaktandır, giyilen kıyafetlerde bol olunca türkiyeden aşağı doğru indikçe büyüme kaçınılmaz oluyor tabiki.*
(bkz: gölge boyu)