bugün

bir kere izledim bu kadını. alevi olan ve alevilik hakkında gayet bilgilendirici konuşan bir ilahiyatçı ve alevi dedesi katılmıştı programa. toplumda büyük kesimin ön yargılı olduğu bu konuda her soruya sabırla cevap veren ilahiyatçının verdiği cevaplara inanmıyormuş gibi, boş konuşuyorsun der gibi bir tutumu vardı. adama gereğinden fazla yüklendi ve biraz çirkefçe davrandı. adamsa bu tutumuna rağmen kibarlığından ve sabrından ödün vermedi. sanırım kendisi de ön yargılıydı alevilik konusunda. daha profesyonel olması gerekirdi. sonrasında da kendisini sevemedim.
rahmetli aytunç altındal hocaefendi hazretleriyle yaptığı programlar dadından yinmez olan çakmak gözlü bal dudaklı sunucu.
Türkiye'nin bana göre en güzel moderatörü. Aşığım kendisine.
Konukların sözünü çok fazla kesen sunucu. Galiba bunu da moderatörlük içgüdüsüyle yapıyor. Bi nevi programa ve konuya hakimiyetini belli etme isteği.
tanim yok.
Kumar oynarken çift zar atmasını isteyen Pelin'in arkadaşının Pelin'e kurduğu cümle.
Gayet hoş bi hatun olup tarihide bilmektedir.
insansa aşırı güzel, melekse de hiç şaşırtmayacak olan sunucudur.
bir on sene sonra, hala tv programlarında kalırsa eğer, programlarında neyi savunacak, neyin çığırtkanlığını yapacak çok merak ediyorum.

duruşu olmayan kadın.
habertürk değildir efendim. (bkz: trt1)
hiç bir halt bilmeyip sunduğu programlarda din ve osmanlı savunusuna geçen bayan sunucu. gerçekten gözümü ve kulağımı yoruyor bu kadın benim...
Sinan canan'i konuk ettiği zamanları kaçırmamak için takip ettiğim öteki gündemin başarılı eski sunucusu. (bkz: öteki gündem) (bkz: sinan canan)
şuan yayında eminim içinden 'ya ne diyo bu amk' diyordur.

çok çelişiyor hocayla.

bence pelin haklı.
kim olduğunu bilmiyorum ama twitter'da sürekli sağ tarafta çıkıyor. ısrarla tıklayıp bakmicam amk.
aşırı sevimli ve çekici sunucudur. " ileri derecede oral ilişki haramdır " açıklamasına verdiği tepki gülümsetmiştir.
akıllı, sevimli, başarılı sunucudur. bazen simasını inna ya benzetirim. allah mesut bahtiyar etsindir, evlidir.
yazdiklariyla ilgimi sonuna kadar ceken yazar. tanismak istediklerimden.
şimdi bu ikisini benzeten bir tek ben miyim yani.

görsel
TrT de gündem ötesini sunmaktadır kendileri.
soyadı tedavülden kalkmıştır.
o artık (bkz: pelin kardeş)
süper ötesi kadın sunucudur.

hiç kaçırmıyorum programlarını,

bu kadın çıkınca açıyorum o kanalı, kısıyorum sesi öyle saatlerce izliyorum.
türkücü ali şan'a benzeyen tuhaf kadın.
Güzel moderatör ve merak uyandıran konulu gece programları furyasını başlatan hanfendi.

Üç beş tane daha türedi yakın zamanda. Tema aynı fekat aynı tadı vermiyor. Pelin hanfendi gibi şiyapamıyor hiçbiri.
O değil de... "Kadim" kelimesi dilinizden düşmesin belin hanım. Öyle yakışıyor ki size. Siz dedikçe ben huşu buluyorum ekran karşısında. Maşallah. Yayından sonra Götünüzü kaşıyın nazar değmesin.
haber türkte iken programını daha çok seviyordum. trt de hemen bitiyor 1salik bi program olmuş.
trt'nin güzel spikeri.