bugün

kendisini sevimli göstermek adına nevşin mengü ile kıyaslıyorlar. arkadaşlar ikisi de aynı.
5 kilo makyaj.
ateş gibi hatundur.
Fiziği de mi makyaj amk?
inanılmaz karizmatik kadın.

Mimikleri falan aşırı etkileyici geliyor. Sadece şahsıma da öyle geliyor olabilir bilemiyorum. Bazen öteki gündemi izlerken konudan uçup gidiyorum. işin içine siyaset karışmadan seviyorum kendilerini. Hükümete yakınlığı bu konuda beni alakadar etmez.

görsel

Herkesin zevkine kimse karışamaz.
Çoğu konuğuna saygısızlık yapan sunucu. Bir tek murat bardakçı’ya yapmadı yani. Ayrıca bazen “yia hocam” (hoşlandığı erkekten iltifat almış kızlar gibi söylüyordu) dediği profesörler de oluyordu. Ciddiyetsiz biri bence.
Gizli kapaklı işleri gündeme taşıyan kadın. Bu tarif ona çok uyuyor. Bir kadın için bu tip konularla ilgilenmek seyirci için de gerçekten ilgi çekici. Fakat habertürk te daha etkiliydi. Trt de kan kaybetmiş. Bilmiyorum öyle bir izlenim hissettim.
(bkz: kezban)
cahil ya la ka...

bi; cansu canan özgen değil...
ile gündem ötesi.
yaşlandıkça güzelleşen kadın.
Kezodur. Sıfır zeka, milyon ego.
Kendisiyle tanışma ümidini seviyorum.
Televizyonda izlenecek program bulamamaktan kaynaklanan dur suna biraz bakayim insani.
trt nin yeni sahibi.
Suratına sıçmak istediğim ittirmeli meşhurlardandır. 15 temmuz meşhurudur.

Yarın bir gün kameralar kendisine dönük kalsın diye mağdur ve kandırılmış edebiyatı yapacak bir tip havası var, kurduğum ilk cümle ondan.
çorbasına bakan bir kadın. sadece parasına bakar. geriye bıraktığı her şey samimiyetsizliktir. hiç inandırıcı değilsin pelin.
normalde solcu olduğu besbelli ama ekmek parası.
tiksiniyorum, gece yarısı karşıma hurafelerle çıkıyor. Onca okulu gece yarısı abuk sapık heriflerle ulatra akıl dışı muhabbetler için mi bitirmiş?
trt niye böyle solcu tiplere sağcıymış numarası yapsın diye para bayılıyor bilmiyorum. bildiğin kemalist bu.
devreleri yanmış gibi bir hali var.
Trt niye solcuları almasın hep akpli miydi trt trt devletin tarafsız kanalı değil mi niye Kemalistler olmasın trt de yazık.
güzel makina.
görsel

#10yearchallenge
net iticidir.
kendisini seksi bulduğum sunucu. evet.