bugün

programlarından birine şöyle 2-3 dk maruz kalırsanız iq düşüşü yaşıyorsunuz. kesin bilgi, yayalım!
Hem güzel, hem zeki hem de isinde başarili bir kadındır.
ekranda kendini görmemizle yaa pelin kardeş çok rahat konuşuyordun dedirtir.
Yolda görsen demezsin bu gizli kapaklı bilgileri dosyaları örgütleri bu kadının araştırıp program yaptığını. Sayesinde epey derin mevzuda gözümüz açılmıştır.

Hele ki rahmetli aytunç altındal ile birlikte gerçekleştirdiği programlar unutulmaz.
Cansu canan özgen’in kafa olarak aynısıdır.

https://m.uludagsozluk.com/e/38572416/
yeni nesil saba tümer'dir.
görsel
şuan (bkz: murat bardakçı) yı kanser etmiş kadındır. bilmiyorsan sus, soracaksan üslup ile sor.
iyice çomar oldu bu kadın. eskiden bilimsel konular vardı, şimdi ramazan programı gibi.
iyidir hoştur bir şey diyemem ama konuklar bir konunun derinine inen açıklamalar yaparken pat diye konuyu değiştirmeye kalkıyor. lafın ortasında peki bü dakka bişi sorcam modunda giriyor araya. şimdi sen bu entryi okuyan insan. sen senelerce araştıracaksın, uğraşacaksın, didineceksin o programa çıkmadan hazırlık yapacaksın birisi çıkacak lafını kesip anlattığın şey ile alakasız bir soru soracak. çıldırmaz mısın?
bu kadına "zeki" diyenler var bu sözlükte. hem de bir kişi değil, iki kişi değil.

daha önce şöyle bir entry girmiş idim: (bkz: pelin çift/#38313421)

murat bardakçının katıldığı programdan dolayı uzun zaman sonra tekrar izleyeyim bu kadının programını dedim.
aman allah'ım!

düşündüğümden de kötü! işinde gittikçe daha da kötüleşmiş. bu kadın adına utanmaktan ve üzülmekten programı izleyemedim.

programın "lozan"lı kısımlarında çıkardığı sesler ve yüz ifadesi...

"hıaaaa, heeeeeaaa" (bu sırada suratta bilmiş bir ifade vardır)

resmen trt adına üzüldüm. herhalde murat bardakçı'nın son yıllarda yaptığı hükumet lehine açıklamalardan sonra bu adamı cumhuriyete gömer, osmanlıyı göğe çıkartır diye yayına çıkardılar, ama olmadı be. istediğiniz cevapları vermedi konuğunuz.

siz yine nuh-ceptelefonu ayarındaki adamları çıkarmaya devam edin iyisi mi. onlar daha garanti istediğiniz cevapları verme konusunda.
an itibariyle s*lcuların yeni şaklabanlık kumpanyasına maruz kalmış kemalist tokatlayıcı afet.
haber spikeri yada gazeteci değil, yazılanı ekran karşısında okuyan kişi desek daha bir uygun düşer. saygılar.
iktidarın maşası kanalların beyin uyuşturan hurafesi bol programların sunucusu. Yani pislik akıtan düzenin suyunun suyu. Modern görünümlü gerici; doğan görünümlü şahin bile değil. arada sözlükte falan gündem olunca yine ne yapmış bunlar diye bakıyorum. Son macerası murat bardakçı ile olmuş ama bu sefer duvara fena toslamış. geçmiş olsun diyorum kendisine. Yalnız evlilik programı sunacak kumaş var hakkını yemeyelim. o mecraya yönlenmesini salık veririm.
Devlet kanalı trt de Mahalle ağzı ile arzu endam eden torpilli bir sunucu.
az önce murat bardakçı ile olan kısa videosunu izleyerek başkası adına utanma duygusunu tattığım sunucu.

tartıştıkları konularda murat bardakçı ile olan bilgi farkı atlas okyanusuyla kuğulu parktaki süs havuzu arasındaki fark kadar olmasına rağmen karşısındakinin sözünü "hıı..iyi de canım..ya hu bi dakka" diyerek ellerini kaldırarak kesmeye çalışması acınasıydı.

murat bardakçı'nın kendisini bilgi ve belgeyle ezmesini müteakip "anlamaya çalışıyorum, anlamaya çalışıyorum" diye sayıklamıştır.
3 kuruş uğruna, aralarındaki bilgi, kültür birikimi milenyum yıl sonra bile esitlenemeyecegi bir insana böyle davranabiliyorsa emin olun 3,5 kuruşa, aklınıza gelecek her muameleyi yapabilir.

3 ay iran da yaşasa allah diye cumhuriyete 5 vakit namaz kilmaya başlayacak insanlar ya rab! Nasıl böyle yandaş yobaz olabiliyor..

Edit: https://m.youtube.com/watch?v=gjgnEgR5Kbg

Hem, programına böyle dincileri toplayıp, keyifli kahkahalar atması varken, ne diye uğraşıyorsun ki? Sen de.
(bkz: ileri derecede oral seks)
Hic izlememis ve bugün murat bardakci ya yaptigi sacmaliktan denk geldigim bildigin kezban in trt de is bulmus hali .
Basta esi olmak üzere tüm bu kezbani izlemek zorunda kalan türk milletine sabir kendisinede kolaylik diliyorum , bu kezbanlikla yasamak ve yasatmak cok zor .
gitgide irite edici bir rezilliğe bürünen, yandaş tayfa elemanı...

forever cansu canan özgen...
rezildir.

tek kelimeyle rezil olmuştur. haftalarca aman osmanlı canım osmanlıcı çomarlardan hayali tarih dinlemekten beyni sulanmış. hilafeti bir halt sanmış, kocaaa osmanlı hilafeti diye böbürlenecekken aniden hilafet bir bok değildi gerçeğiyle tanışınca kalıyor öyle.

yazık yani. gerçekten yazık.

çomarlardan sürekli ingilizler hilafet kalksın istedi goygoyuna o kadar kaptırmış ki bir türlü kabullenemiyor.

hepimizin parasıyla geçinen trt ne hallere düşmüş...
Cehalet kokusu burnumda.
cinler uzaylı mı gibi kendine daha denk meselelere odaklanması gereken hanım kızımız. habertürk'ün sarışın, güzel kadınlara doğaüstü olaylar programı yaptırma geleneğinin ilk halkasıydı. diğeri için:

(bkz: cansu canan özgen)
nevşin mengü denen hdpkklının burhan kuzuya tavırlarını takdir eden hatta cesur bulan tatlı su solcuları toplanmış yine. düşünceleri bizi rahatsız ediyor deyin direk habercilik sunuculuk karıştırmayın komik oluyorsunuz..
Murat bardakçıyı programına çağırıp küstah şekilde konuşup sonra azarlayarak gönderen malum şahıs.
Murat Bardakçı'ya parmak sallaya sallaya konuşan hanım kızımız hocanın önünde ezilip büzülüyor, maşallah!

Ah para!
güncel Önemli Başlıklar