bugün

31 temmuz 23:30 uçuşu iken 1 ağustos 06:19 itibariyle uçakta beklenilen gerçekleşemeyen uçuştur. Öncelikle 45 dk rötar aldığı söylenen uçak için hiçbir açıklama yapılmamıştır. Akabinde 00:15 e ertelendiği ve uçuş için ankaradan gelen uçağın teknik bir arıza ile geciktiği söylendi. 00:30 olduğunda tarafımıza firmadan gönderilen mesaj ile pist çalışmaları sebebiyle uçuşun iptal edildiği söylendi. Uçuş sabah 05:30a alındı. Yolcular 1 de otele yerleştirildi 03:00 da otelden ayrılmamız söylendi. 4te havaalanına geldiğimizdeyse yine kalkış söylenen saatte yapılmadı. Artan strese dayanamayıp an iyibariyle uçağa alındık ve hostesler özür dilemeyi geçtik, hoşgeldiniz bile demediler. Buna tepki gösteren yolcular olunca da suratları daha da asıldı tabii. Şimdi uçağın içinde kalkmayı bekliyoruz.
Bu arada herhangi bir ikram ya da su bile almış değiliz.
Şikayetti vs neler yapabiliriz bilen, tecrübe eden varsa yeşillendirsin bir zahmet..
31 ağustos değil temmuz uçağıdır o.

ikincisi toplu bir mahkeme davası açmadan bir cacık olmaz, 3. Prosedürler prosedürler. Sağ salim inde, ses etme daha da pegasusa binmezsin.
erkek yolcular pilotları ve varsa erkek hostları dövsünler, kadın yolcular da hosteslerin saçını başını yolsunlar *
Pegasustan bilet alan kafanın sorunu olan uçuş numarasıdır.
Ankara uçuşudur.

Şikayet için ekşiye, uluya falan yaz. Kendi şikayet hatları var ona şaapma boşver tabi.

Abi her şeyi anlarımama mağdur müşterinin açgözlülüğünü anlayamam. Ben şimdiye kadar thy ve pegasusla çok kez yolculuk yaptım. Hiçbir uçuşta rötara bile denk gelmedim. Bir kere fırtına kıyametti, 15 dk gecikmişti thy. Ama çok önemli bir hayati durum yoksa olabilir arkadaşlar mazur görmeye bakın. Elbette bildirim yapmaları falan bunlar çok önemli, müşteriyi bilgilendirmek falan.

Gittiğin yerde toplantı/iş mi var? Ara durumu anlat. Emin ol ölmezsiniz. Ama allah korusun hayati önem vardır o zaman elbette önemli. Ama bu durumda da bir su bile vermediler diyemezsin zaten gözün onu görmez.