bugün

işi ya da okulu olmayan insandır.
Okulda sevgilisini görecek öğrenci olma ihtimali yüksektir.
okulumun ikinci öğretim olması nedeniyle mutlu olduğum gündür.diğer günlerden farkı yok.
tatil gününde olan insandır.
işe ve okula gidecekse dünya dışı bir varlık olabilme ihtimali göz önünde bulundurulması gereken insandır.
emekli olmuş insandır.
pazar gecesi mutlu yatan insandır.
pazartesi günü tatil olan ve diğer insanlar gibi pazartesi sabahına küfür etmek mecburiyetine kalmamış kişidir.
ya da pazar günü evlenmiş ve o gece gerdeğe girmiş kişidir.
insan olamaz robottur o robot.
bu duyguya kapılan kişi, günün kesinlikle pazartesi olduğunu bir an için unutmuş insandır.
işten birine aşık olmuştur kesin bu.
yıllık iznini kullanıyordur.
yıllık izinde olan insandır. tadını çıkarsın, bu günlerde geçecek.
uğurlu günü pazartesi olan insandır. ~ ~
Dershane öğretmenidir. Malum dershanelerin tatil günleri pazartesidir.
kendini cumartesi ya da pazar günü uyandı sanan insandır. *
gidecek bir isi olduguna sukreden insandır. *
patronuna aşık olma olasılığı da var olan insandır.
pazar günü olduğunu sanan ve güzel bir pazar kahvaltısı hayali ile uyanan insandır.o günün pazartesi olduğu aklına gelince bülent ortaçgilin memurun şarkısı parçasını söylemeye başlar pazartesi acımasız pazartesi sıkkın...
Pazartesi bir alacağını alacak olan insandır kanımca.
Belki de Mersin-Mut'lu olan kişidir o.
çok parası olan ve işe gitmek zorunda olmayan insandır. **
sabah kalkması için bir bahanesi olmayan insandır.Bir nevi amaçsız insandır...
sabahın yedisinde uyanmayan insandır. mutlu olmak için en aşağı onbir diyorum ben..
2 gün önce askerlik görevi için bingöl' e gönderdiği sevgilisinin sabah bulduğu ilk fırsatta (06:15 'te) araması ve uyku sersemi o'nun sesini duyup sonra telefona bakıp, sonra telefonu kulağına tutarak tekrar "hayatım!" diyen insandır.

senin sesinle uyanmak ne de güzel bir şey.. hele ki senden bu derece uzak ve en çok merak edip, özlediğim zamanda..
güncel Önemli Başlıklar