bugün

her yerde bomba var...

istikrar nerede bu gece ?

https://youtu.be/jnvqpbqafra
Bağlayan çıksın kasiyor...
bağlı değilse neden akp liler bu kadar sinirli?
bakın bu çok enteresan.

ayrıca emir çok hızlı geldi akp liler sürekli küfürlü başlık açıp üste çıkmaya çalışıyor.
vallahi ben tek bağlayan evladı gördüm o da sen...
az sonra basın açıklaması yapıldığında tanışacağımız isimdir.

editleriz ismi zikir için.
Daha az once tarafsız(!) haber kanalı a haber kendisi bağladı başkanlığa. O halde a haber de, onu destekleyenler de süzme orrrrrospu evladıdır..
ağzından lağım akan çomar söylemidir. zamanında taptığı baş badem söylemişti bunu "400 ü verin huzur içinde çözülsün yoksa kaos olur" demişti. arkasından nasıl bir kaos geldi hatırlıyoruz hala taze..

demek ki burada kastedilen kötü kadın çocuğu ödülü bizzat paralı çomar tarafından nereye gidiyor belli oldu..
işin komik kısmı bu cubuksuzcubuklu denen akkoyun olmasa bunu yapan kimsenin olmamasıdır.
görsel
"laaa memoooo, bu itin yalını gene mi unuttiyiz oglum, allah için yazıktır bahele nasıl ac ac havliyir hayvan.
ula oğlum yazık değil kemik suyuna iki somun dograyın da kesin şunun sesini.."
cümlelerini kulaklarımda çınlatan başlık.
Orospu nedir? evladı kime denir?

(bkz: #35013241)
a haber de bu patlama yeni anayasa harika hazirlanmis diye patladildi minvalinde birseyler soylendi.

orospu evladlari derken onlari mi kastettin ak comar!
ya başkanlık ya kaos diyenleri unutan çomar beyanı.

(bkz: çomar dili ve edebiyatı)
(bkz: 400 milletvekilini verin bu iş huzurla çözülsün)
şimdi biri kalkıpta " 400 ü verin huzurunuz bozulmasın" derse ve sen o 400'ü vermezsen doğacak tüm huzursuzluklarda ilk kimin ismi aklına gelir benim mal vatandaşım
(bkz: cemil barlas)

https://galeri14.uludagso.../cemil-barlas_1269074.jpg
görsel
bunu yapan bizzatihi ak-itlerdir.

başta a haber ve beyaz tv olmak üzre tüm yandaş kanallarda akitler şu an "bu patlamanın başkanlık sistemini istemeyen güçler" tarafından yapıldığını anlatmakta.

yani bu patlamadan mağduriyet yaratma çabasına düşmüşler.

şimdi herkes görüyor ki patlamayı başkanlığa bağlayanlar akitlerdir, yandaşlardır.

sen neyin peşindesin peki?
nasıl da çözdüler kendilerini. ilk bağlayan a-haber, ikincisi beyaz tv.

edit: başkanlığın önünde hiçbir engel yok demiş bir de. anayasayı filan unutmuş sığır.
akp bu patlamadan mağduriyet yaratıp bunu başkanlık için kullanacaktır. zaten terörün amacı halkı yıldırmaken akp bundan nemalanıp halka bakın beni başa getirin yoksa ölürsünüz diyecektir.
bu ölümlerin akp ye hizmet etmediğini sanmak körlüktür. başkanlık lafını ne zaman ağzına alsa, ne zaman bunla ilgili bir adım atsa terör devreye giriyor ve bir anda insanlar korkutularak sindiriliyor.

şimdi bunu da akp ye karşı yapılmış gibi gösterip tamamen başlıkla özdeş hale getirecek ve bunun üzerinden de başkanlık propagandasını sürdürecektir.
akit gazetesi bağlıyor yazar burada istemeden her gün okuduğu gazeteyi suçlamış...

beyin olmayınca işte...

o manşeti dürerler monte ederler...

ak itlerin fetocuyken anti fetocu, ışidciyken anti ışidçi, açılımcıyken milliyetçi olmasından alıştık aq.

dünya yüzeyi böyle sümsük bir yaratık görmemiştir. yağ gibi üste çıkmaya çalışırsan taş gibi dibe otururturlar böyle...
(bkz: cemil barlas)

https://twitter.com/?lang=tr