bugün

işte klasik bir akp seçmeni. hepsi kendi kıçını düşünür. bana dokunmayan yılan bin yaşasın der. makarna kömüre şerefini onurunu vatanını kardeşini satar. ha pardon biz onların kardeşi değiliz onların yüksek vefalı kardeşleri haritada yerini bilmediğim ülkenin müslüman olduğunu iddia ettiği halkı.

edit: adamın tek derdi koalisyon. yani saçma sapan alakasız bahaneler türetiyor. ne alakası var patlamayla koalisyonun.

edit2: yav tamam biz artık sizin çomarlığınıza alıştık. o yüzden bari böyle günler ortaya çıkıp kendinizi haklı, masum göstermeye çalışmayın. oturun evinizde çayınızı kahvenizi için.bizi rahat bırakın da acımızı yaşayalım.

edit3:saldırıyı yapan terör örgütünden sonra belki de aynı seviyede suçlu olan kitledir.
daha okuduğunu anlamayan bu kitle suçlasa ne olur dediğimdir. (bkz: #33047381)
yanlistir tabi. akp disindaki partileri ve bireyleri suclamak gerekli.
mesela babaannemi sucluyorum ben, bok vardi turkiye'ye yerlesecek.

o degil de noldu lan, siz de mi kandirildiniz yoksa?
akp'ye oy veren herkes suçlu.
bu adamların götünü kaldırdınız, dünya lideriyim diye gezinip abuk sabuk politikalarla teroristlere yardım ettil, ülke 3 milyon suriyeli ve bi sürü teorrist kaynıyor. pkk ile çözüm süreci diye pkknın şehirlere terorist ve silah yığmasına vesile oldular. abuk sabuk politikalarla komsularımızla düşman oldular sonra tükürdüklerini yalayıp ülkenin itibarını yerlebir ettiler. hepiniz suçlusunuz.
Eğer hizmet etmek çok büyük bir olaysa evde, ofiste ve kurumlarda çalışan hizmetçiler kurumları, ofisleri yönetsin. Ülke yönetiyorsun sen ülke hizmetle kandıramazsın artık.
Suçlu ve elleri kanlıdır...

Ayrılıkçı politika ile birarada hareket edemeyen , benden Olanlar, benden olmayanlar diye iki kitle yaratmıştır.

Hayırdır diyen ,yanlış yoldasınız diyen herkese terörist dediği kadar ışid'e terörist dememiştir.

Her rezilliğe bir kulp bulmuş, bana mısın demeyen bir kitle herşeyin sorumlusudur...
hala anlamamakta ısrar ediyorlar.
beni ikna edin chp'ye rey vereyim.
niye hakaret ediyorsunuz
hakaret ederseniz rey vereceğimimi düşünüyorsunuz
yoksa sizde tayyip'in paralı adamlarımısınız
sizin akp'ye yaptığınız hizmeti ak troller yapmıyor.
akp'ye oy vermedim diyorum
adamlar beni ak trollükle suçluyor
siz yazılanı bile anlamıyorsunuz.
bu bize hak
insanlar layık oldukları şekilde yönetilir
sen din,iman dümdüz git
her türlü rezilliği işle
yandaşını kayır
milleti soy soğana çevir
allah'a dine hakaret et
allah sana iyi idareciler versin
yok öyle
öyle başa böyle tarak

''siz kendi hakkınızdaki hükmü değiştirmedikçe,allah sizin hakkınızdaki hükmü değiştirmez''
rad s ayet 11.

şimdi anladınızmı rezilliğimizin sebebini
biz ne zaman adam olursak idarecilerimizde adam olacak
yoksa bu iş kıyamete kadar böyle gidecek
başka çaresi yok.
40 can ölmüş bir yıl içinde ne 40 lar ne 300 ler öldü yukardaki piç diyo ki neden küfür ediyorsunuz??
Altına sıçsa Akp seçmen ve siyasetçisini suçlayacak olan muhalefet seçmenidir.
bu işide her türlü yardım yapanları ben mi sectim amk.

tabii ki suclarım...
Baştan sona kadar, külliyen yerinde bir eylemdir.
Patlamayı seçmen yapmadı ama onun seçtiği hükümetin zaafları yüzünden oldu.

Şimdi ananı mı suçlayalım delikanlı ?
ak parti öncesi chp kaç kere iktidara geldi? 1950 den beri merkez sağ kaç yıl ülkeyi yönetti sosyal demokratlar kaç yıl?

Şimdi ak parti öncesini eski türkiye diye anıp bütün günahını chp ye ve atatürkçü laik kesime yıkan bu it bu şerefsizlerin seçmiş

oldukları partinin, dış politikasının son 3 senedir rezalet hale gelmesini burada tartışmaya gerek yok.

bu insan olmayan varlıkların bomba patladıktan dakikalar sonra bile akp yi savunmasındaki şerefsizliklerini türk tarihi unutmayacak.

Demek akp suçlu değil ha?

Akp de suçlu ona oy atan da suçlu. Dibine kadar sonuna kadar.

Erkek gibi kabul etmek bunlar kim? Hala partinin propagandasını yapıyorlar.
Ako seçmeni ne suçlu olacak ya... Benim amcam suçlu her şeyden. Çözüm sürecini benim amcam yönetti çünkü.
Bu omurgasızlardan biri bana dün gecenin bir vakti, "şimdi 3. havalimanının gerekliliğini anladın değil mi?" dedi. Sustum ve ilşkimi kestim. Evet patlama sonrası akp seçmenini suçlayacağım. vicdanını sattığı için.
görsel

bir ak embesilin itirafı da suçlamayı haklı çıkarmıştır. hala hatayı savunmak boka iyice battığına inanmanın sonucudur.
daha önce yaşanan terör saldırılarının hala daha faillerinin bulunamaması, gerekli istihbaratın alınamaması, sürekli aynı acıların tekrar edilmesine rağmen basiretsiz yöneticilerin çıkıp 'bıçak kemiğe dayandı, yılmayacağız, lanetliyoruz' safsatalarına rağmen;

hala daha oy verirken herhangi bir vebalin altına girmediğini sanan seçmenin suçlanması olayıdır.

beni koruyamayanı seçen kim varsa vebali onadır.

şimdi kalkıp 'dünyanın her yerinde terör var' geyiklerine girmeyin.

öyleyse dünyanın her yerinde basiretsiz yöneticiler var, ve ben onları ve onları ısrarla seçenleri suçlarım arkadaş.

kendimi mi suçlayacağım?

ben sabah 50 kişilik otobüse 180 kişi binip işe gitmek için akbil basıp, oy vermediğim devletin, güvenli bir şekilde hayatıma devam etmemi sağlamasını isteyen sıradan bir vatandaşım.

kendimi mi suçlayayım?
bugünler akp seçmeninin oy kullanırken yaptığı ağır umursamazlık ve vurdumduymazlıkların eseridir. bu adamların yaptığı muazzam yanlışları onaylayanlar akp'ye oy verenlerdir.
Bu orospu çocukları insanların ölmesine değil akp'nin suçlanmasına tepki gösteriyor. işte tam tersini becerebildikleri zaman ülkede birşeyler değişebilecek ama hiç sanmıyorum. akp seçmeni kadar ikiyüzlü, onursuz, haysiyetsiz, akılsız bir güruh daha yok yeryüzünde.
biz suclamayalim tamam ancak su sorunun cevabini verin ; geceleri rahat uyuyabiliyor musunuz ellerinizde bu kadar kan varken ve hirsizlara bu kadar haram yeme imkani vermis iken..
Okuduğunu anlamaktan aciz o kadar çok insan var ki...
Bakınız ben "akpli suçlamayın" demiyorum.
Tabi ki bu olayların en büyük sorumlusu iktidardır.
Ama siz iktidarı eleştirirken akp ye oy verenleri de eleştiriyorsunuz.
Akp secmeni bombalar patlasın diye mi oy verdi?
Suclayacaginiz kişiler iktidar sahipleri ve kamu gorevlileridir.
4 yılda bir sandık başına giden seçmen değil.
Ne biliyorsunuz aynı seçmen belki de bir sonraki seçimlerde sizi iktidar yapacak?
Patlama dan sonra Akp seçmenini suçlamak saçmalığın daniskasıdır. Bakın belki fikirlerimiz farklı olabilir belki ideolojilerimiz farklı olabilir ama bizi bir araya getiren tek şey iyilik yapma isteğidir. Ahirette bize partimizi sormayacaklar . Sevaplarımızı soracaklar.